Anne ve babamın bu tutumundan bıktım?

Şimdi şöyle söyleyeyim hiç biriniz bana hak vermeyeceksiniz ama bu doğru annem benim iyiliğimi istemiyor sürekli bana inat davranışlar yapıyor babamla araları azcık iyi olsa bana ters davranıyor küçük kardeşlerimi eğitmeyi gerçekten bilmiyor ona yanlış yaptığını söyledikçe inadıma daha çok yapıyor dediklerim gayet mantıklı ve iyilikleri için ama sırf bana inat olsun diye takmıyo beni babamda sırf onun istediği kişiyle evlenmedim diye hep annemi herşeyde tutuyo ona hiç bişey demiyor annemin de bir hoşuna gidiyor ki neyse ben çalışıyorum ve aldığım ücrette kâfi ve annem ona rağmen belediyenin dağıttığı yemekten almaya giderken uyardım eğer alırsan çalıştığım paradan vermem dedim tamam dedi bigün sonra paramı ona verdim sonra hemen yemek almaya gitti bende paramı geri aldım babam bana getir o parayı dedi gülerek hayır banane gibisinden şeyler yaptım babam ciddileşti bende ciddileştim oflaya puflaya gittim babam bana minnetinimi yapıyosun tamam istemiyorum paranı dedi bende sen izin verme yemek almasına diyince ne zaman gitmiş sanki dedi ya sürekli annemi savunuyor ama tabi ben onun istediği kişiyle nişanlıyken böyle değildi şu an her yaptığım gözüne batıyo sürekli beni izliyo tiksinerek bakıyor ne yapacağımı bilmiyorum 😔😔😔 onlar için yazları eksiklerimi ders eksiklerimi tamamlayacağıma çalışıyorum yoruluyorum ama anlamıyorlar çalışmasam da herşey gözlerine batıyor yediğim lokma bile öyle artık bunaldım insanın anne babası bile menfaatçi ya ne kötü bir durum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm haline tatlım seni seveni bul evlen kurtulmaya bak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Peki ne yemeği bu bide huylarini gitmeyi denesen

1|0
    0|0
    • Sana şöyle diyeyim mesela annem için işten-okuldan gelipte ev işi yaptım ya diyelim hep daha fazlasını ister kızım seninde okulun var işe gidiyosun dinlen falan demek asla yok istediğim kadar iyilik yapayım sıfır

• Çok iyi değil ama kötü de değil o yemeğe muhatç olacak kadar değil kendisi bir tatlıya 14 lira veren bir insan

• o kadar sey yazdn kesin haklisndr

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...