Bir kız neden böyle yapar, amacı nedir?

Benim okulda karşılaştığım ama konuşmadığım bir kız var bir kaç kere bahçede ve kantinde karşılaştık ama hiç konuşmadım. Öğrendiğime göre bizim yukarı mahallede oturuyormuş bu yüzden bazen karşılaşıyoruz ama kızı hiç rahatsız etmedim hatta geçerken kafamı bile çevirdim.

Velhasıl bu kız bu akşam benim haberim olmadan benim fotoğrafımı çekip snapchat 'e atmış altınada "heryerden karşıma çıkıyo amk" yazmış ve beni işaretlemiş. Ama ben onu bugün görmedim haberim bile yoktu arkadaşım tesadüfen Snapte görmüş beni aradı.

Sizce bir kız neden böyle bişey yapar? Acaba beni yanlış mı anlıyor, yoksa bana uyuz oldu etiket etmek mi istiyor?

Yardım ederseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Sizin görüşlerinizden anladığım kadarıyla kız bana karşı boş değil tamam bende ilk gördüğümde bir etkilenmiştim ama hiç takılmadım. Bu konu biraz canımı sıktı. Sizce ne yapmam nasıl yaklaşmam gerekir biraz taktik verin lütfen 🤔🤔😐
Bu kızın sınıfından arkadaşının çıktığı çocuk benim arkadaşım kızıda tanıyor onu araya sokup ağzını arasam mı yoksa direk ben mi konuşayım sizce hangisi daha doğru olur?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış anlıyor. Bende sevdiğim çocuğa bakıyordum ve sürekli onun bana baktığını görüyordum. Hani içimde bir süphe oldu o da bana bakıyor diye. Sonra sevgili olduk. Sordum öyle bir şey yokmuş. Kızlar böyle şeyleri yanlış anlayabiliyor.

0|0
    0|0
    • Ama hiç pas vermiyor bende pek dikkat etmiyorum

Napsam gidip konuşsam mı?

• Beni instagramda engellemiş. Sabah dm atıcaktımda fark ettim şimdi amacı nedir anlamadım?

• Dikkatini çektim zaten o kesinde 😄 Tuhaf davranıyor biraz. Gerçi çoğu kim böyle. Kendi başıma 6 dil öğrendim tercümanlığa başladım 16 yaşındayken ama bu kızları çözemedim 😅

Kızlar Ne Diyor 2

• salla gitsin. onu mu kafaya takıcan.

0|0
    0|0
  • İşi gücü yok geri zekalının ne olcak

0|0
    0|0
    • canım derken kim?

• Snap atandan bahsediyorum. Ksnin sansürü o :d

• Yok haberim yok arkamdan çekmiş allahtan yüzüm görünmüyor yoksa beni linç ederler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sana asik kiz pampis

0|0
    0|0
  • Seni yanlıs anlamış bence

0|0
    0|0
    • Onu diyorum işte müdür hayır arkadaşları falan görücek dayak yicez sote biryerde ondan şey yapıyorum allahtan benim arkadaş görmüş tesadüfen beni aradı "etiket olmuşşun hayırlı olsun" diye 😀

Yükleniyor...