Bir kız neden böyle yapar, amacı nedir?

Benim okulda karşılaştığım ama konuşmadığım bir kız var bir kaç kere bahçede ve kantinde karşılaştık ama hiç konuşmadım. Öğrendiğime göre bizim yukarı mahallede oturuyormuş bu yüzden bazen karşılaşıyoruz ama kızı hiç rahatsız etmedim hatta geçerken kafamı bile çevirdim.

Velhasıl bu kız bu akşam benim haberim olmadan benim fotoğrafımı çekip snapchat 'e atmış altınada "heryerden karşıma çıkıyo amk" yazmış ve beni işaretlemiş. Ama ben onu bugün görmedim haberim bile yoktu arkadaşım tesadüfen Snapte görmüş beni aradı.

Sizce bir kız neden böyle bişey yapar? Acaba beni yanlış mı anlıyor, yoksa bana uyuz oldu etiket etmek mi istiyor?

Yardım ederseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Sizin görüşlerinizden anladığım kadarıyla kız bana karşı boş değil tamam bende ilk gördüğümde bir etkilenmiştim ama hiç takılmadım. Bu konu biraz canımı sıktı. Sizce ne yapmam nasıl yaklaşmam gerekir biraz taktik verin lütfen 🤔🤔😐
Bu kızın sınıfından arkadaşının çıktığı çocuk benim arkadaşım kızıda tanıyor onu araya sokup ağzını arasam mı yoksa direk ben mi konuşayım sizce hangisi daha doğru olur?

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...