Tatil zamanınızı nerde geciriyorsunuz?

tatil zamanınızı nerde gecireceksiniz

Güncellemeler:
güncel
köyde-evde vb

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Evde geciriyorum

0|1
    0|0
    • ev gibisi var mı en güzel tatil yeri evdir :)

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde memleket Orduda :)

0|1
    0|0
    • köy en iyisidir ev ama daha iyi :)

• evette köyler artik mahalle oluyor sehirlesiyor insanlar heryeri batiriyor saten betonlasiyor heryer arabalar sesler gürültüler heryere gidiyo bu gidisle köy filan kalmaz

• Bak oda doğru bizim köy baya modenleşti artık inek göremiyorsun kolay kolay Orduda büyükşehir oldu artık bizim köyde mahlle oldu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Köyde:(

0|1
    0|0
    • neden sehrin kötü havasindan sesinden sicagindan kurtulcaksin huzur orda insanlar cok az gürültü yok serin yesillik desen tatli hayvanlar orda :)

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanın anasının ve babasının yanı kadar hayırlı bir yer yoktur. Bari o zamanda onların yanında olalım..

0|1
    0|0
  • Ev malasef bu yaz gerçekten köye gitmek istiyordum sürekli evde ah çekiyorum çoğu akraba ve arkadaş köye gitmiş dk başı millet fotoraf atıyor benimde içim yanıyor o mis gibi ortamda tatile gidemediğim için üzülüyorum evde habire

0|1
    0|0
    • kisisine göre degisiyor bazilarida köyü sevmiyor ev iyidir bosver

• ya da evde habire otur sıkılıyor insan İstanbul desen beton heryer ama köyde mis gibi hava organik sebze meyve arabayla akraba ziyaretleri yaşlı teyze amcalar arabayla dolaşmalar habire denize gitmeler piknik yapmalar en çok arabayla dolaşmayı seviyorum köyde zevkli geçiyor hep babam bile üzgün gidemedigimiz için o bile gitmek istiyordu ama olmadı maalsef

• bir dahaki sefere gidersiniz kardesim üzülmeyin bosver

Yükleniyor...