Turk erklerine hicbirine bakmiyoken yabanci erkeklere niye bakiyorum?

☺18 yasindayim ama soyle bisi var turk erkeklerin hicbiei beni sevmicekmis gibi geliyo baska bir kiz bulunca gotume tekmeye koyaelar gibime geliyo en yakisiklisina bile bakm8yorum oyuzren ama yabanci erkekler gorunce kalpim farkli attiyo 😊boyle kendimi bulutlarin ustumde hissediyorum neden oyle oluyo 😊😊😊

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• tam tersi sen yabanci tanimamişsin hayatinda😂

0|0
    0|0
    • Sizden iyiler

• Eve almanlar gelmisti 😊

• bende almanlarin ülkesinde dogudum büyüdüm senden iyi bilirim

En İyi Kız Görüşü

• ben de öyle hissediyorum. " aa bu da kız mı?" diyecekler gibi oluyo. ama yabancılarla konuşurken daha rahat oluyorum. tabi yabancılara da güven olmaz. sünnetsiz sonuçta. her bokluğu yapabilirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Büyünce geçer

0|0
    0|0
  • Kac tane yabanci erkek gordun 18 yasinda? :D

0|0
    0|0
  • Ön yargı... Güvensizlik...

0|0
    0|0
  • canin kebab yerine schnitzel istiyordur e normal hergun ayni yemek iyi gitmez.

0|0
    0|0
  • "Hayel" dünyası işte, yokluktan hep..

0|0
    0|0
  • Batı özentiliği işte

0|0
    0|0
  • o yabancı erkek 2 günde senı yatağa atıp bir güzel tekmeyi koyarda aklın başına gelir inşallah.

0|0
    0|0
  • farklılık arıyorsun bence ergenlikten oluyor yabancı iyidir sexidir öylesi kisiyi havalı falan yapar diye yoksa insan ortak payelere sahiptir

0|0
    0|0
  • Ulaşamayacağın şeyler hep hayallerini süsler zaten

0|0
    0|0
  • Garibim yaa

0|0
    0|0
  • sana sormak lazım onu neden bakıyosun elin adamına?

0|0
    0|0
    • Cunku siz den bama kimsenin bakmicagini biliyorum 😊ama yabancilqrda kalpim oyle bir atiyoki hic bir turk erkegine karsi oylw hissetmedin

• ne güzel sorunda cevaplanmış oldu

• Değişik birseysin

0|0
    0|0
  • çünkü çocuksun ergensin ve eminim yabancıları sadece biscolata reklamında görüyorsun...

0|0
    0|0
    • Yooo onlar secince tam seviyo hergun baskasiyla konusmuyolar ihanet etmiyolar

• işte bak, teşhisimi doğru yapmışım demek :) tabii canım ihanette yok başkalarıyla da konuşmuyorlar görüşmüyorlar tam seviyorlar :D hadi çocuğum hadi o süt kokan ağzını sil de yat uyu saat geç oldu bayramlıklarını hazırla...

• Sanırım kişilik olarak daha düzgün olduklarından

0|0
    0|0
  • Nedenini Bilmem ama sana acı bir gerçek diyim hayaller ve hayatlar var evlenince bir turkle anlarsın

0|0
    0|0
  • Böylesinide ilk defa görüyorum allah sahibine başlasın seni kızım ender bulunan bir türsün

0|0
    0|0
  • Özgüvenin yok

0|0
    0|0
  • Ne alakası var kuruntu yapıyosun

0|0
    0|0
    • Yooo sanki butun kizlara bakiyolar benden tiksiniyolar gibi hissediyorim 😢😢oyuzeen turk erkeklerinden umudumu kestim 😢18 yasindayim 😢

• Oyle 😡ben alistim artik sevilmemeye turklerden artik sevginin s sini bile beklemiyorun

• Yaşım 18 diyosun ne kadar Türk sevgilin olduda bıktın ki

• Gözün fazla yükseklerde muhtemelen ondandır 30 yaşında hala bekar olduğunu anladığında biraz kendine bakıp ulen bende fazla uçmuşum dersin ama geçti yani

0|0
    0|0
  • Bdni seversin :)

0|0
    0|0
  • Bakirim kendimi eşime saklıyorum şimdi bende mi kötü biriyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...