Nefret ettiginiz düşmanınız size instagramdan istek yollamışsa amacı ne olabilir?

Arkadaslar okuldna bir kız var baya baya kavgalıyız düşman dereesindeyiz ve birbirimizden nefret ediyoruz bana instagramdan takip istegi yollamış kabul ettim bende yolladım o da kabul etti amacı ne olabilir sizce mesaj atmak istemiyorum çünkü

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hoslandigim saha doğrusu eski hoslandigim kızın sevgilisi istek yollamis ama aynı koyluyuz genede kabul etmedim zaten kimseyi etmem dndmdn

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öhöm öhöm şimdi başlıyorum ;
    Her seyın altından kötü bir şey aramamak lazım ama diyorsun ki düşmanız o zaman
    1. fotolarina shop yapicak olabilir
    2. nasıl fotoğrafların olduguna bakmak istemiş açık saçık varsa sana kötü şeyler diyerek millete bu fotoları gösterebilir
    3. arkadaş cevreni merak etmiş ve üstün stalk seviyesi ile takip ettiklerinden arkadaslarini analiz edecek olabilir
    Daha bir sürü sebep olabilir bence kabul etmemeliydin...
    Evet sacmalamis olabilirim ama hepsi olabilir sujejfjsjd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir düşmanım olamaz benim.
    varsa da mezardadır.

0|0
    0|0
  • düşman mı 😳

senin adamların da vardır şimdi 😳😳

0|0
    0|0
  • Buzlari eritmek istiyordur belki :)

0|0
    0|0
  • Yollama

0|0
    0|0
  • belki başka şeylerin belirtisidir ilgi duyuyor olabilir

0|0
    0|0
  • Takipcisi cogalsin istemistir 😃

0|0
    0|0
  • gt yapmis

0|0
    0|0
  • Belki senin düşündügün gibi düşünmüyordur sıcakkanlıdır belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz lisedeyken 4 yıl boyunca 20 kıza karşı 4 kişiydik yani onlar kavga etmeye yer arardı biz kalitemizden ödün vermezdik adam yerine dahi koymazdık. Bide feysten bilmem neyden istek gonderirlerdi hala daha arasıra istek atarlar sadece gülüyoruz hallerine. Bir kere bile kabul etmedik yani bittiyse bitmiştir, yüzsüzler

0|0
    0|0
  • Düşmanın aynı zamanda hayranındır

0|0
    0|0
  • Sen takip edince çıkartıcak seni

0|0
    0|0
  • Valla bana da eski sevgilim yollamış anlamadım. Sen hayırdır? da diyemedim

0|0
    0|0
  • Acik birseyini yakalayacak nrden kabul ediyosun ki