Komşuya, akrabaya bayramlaşmaya gidip kamyonla kinayeli laf yiyip dönenlerden misin?

Bayram denilince akla ilk gelenlerdendir bayram ziyaretleri. Komşuya, akrabaya bayramlaşmaya gidip kamyonla kinayeli laf yiyip dönenlerden misin?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ne. kadar. igrenc bir durum bayram günü yaptıkları insanın bir daha gideni gelmez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• 15 senedir bir tek akrabama bile bayramlaşmaya gitmedim

0|0
    0|0
  • Maalesef öyle saçımı sakalıma herşeye karışıyo sanane Arkadaş okulu naptın sorusu gına getirdi zaten iyiki çoğuyla kavgalayım :)

0|0
    0|0
  • Sakallarımla alıp veremedikleri var.

0|0
    0|0
  • Alayının aaakee bu bayram gitmiyorum. Aynı laflar hep konular şöyle : eniştelerin boş lafları akrabalar evlendirme merakı okul akıl vermeler bay geldi gitmem

0|0
    0|0
  • Gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Gitmixem

0|0
    0|0
  • Yok bea gayet normal konuşuyorlar yani :)

0|0
    0|0
  • Yaşadıgımız sehirde tek bir akrabamiz yok o yuzden rahatim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle oyleyiz.

0|0
    0|0
  • öyle konuşsalar kavga çıkar akraba falan demem :D

0|0
    0|0
  • Bayramlaşmaya gitmem sevmem adetleri

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Laf şöyle oluyor; gelinimiz nerde, hala daha bulamadın mı birileri v. b temalı laflar 😞

0|0
    0|0
  • hiç çekinmem lafımı sokarım bende

0|0
    0|0
  • aaaa bu ne kadar büyümüş maşallah veya okulu bitirdimi kız arkadası var mı görmeyeli kilo almıs :D

0|0
    0|0
  • Eskiden olurdu bazen. sorun cahillerde bence.

0|0
    0|0
  • bende onlardanım. her bayram motorumla giderdim memlekete bu bayram arabayla gidecem. motorla gidince başlıyolar
    -kocaman adam motora mı biner? sana ne arkadas. bende araba aldım motor duraraktan arabayada laf edecekler mi bakem :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...