Inacima göre bana sadece tatil olarak gelmekte. Ama tüm ay boyunca oruç tutup bayraminda sadece kısa mesaj atan tayfa çoğaldi. Neden boyle büyüklere hürmet küçüklere sevgi değil mi bayram?

Bide niyetciler var
Kandil kandil yaparken
Sevgi bağı açarken
Ver elini elime
Elim girsin g..

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa mesajda atılsın, ev ev de gezilsin. Bunun sebebi artık gençlerimiz bizler, büyüklere ziyaretlere gitmektense, evde yatmayı, ya da arkadaşlar ile gezmeyi tercih ediyoruz. Keşke dediğiniz gibi ziyaretler edilse.

Küçüklere sevgi ve büyüklere hürmet ise her an yapılmalı sadece bayrama özel değil ☺ Niyetçilere gelince de, içlerinden gelip atıyorlar, terslemek yerine hoşunuza gitsin bence o bile maneviyat açısından güzel bir duygu ☺

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hahahaa bayıldım lan dörtlüğe :)

1|0
    0|0
  • Bayram dedin
    mesajla bayramladik
    İnternetten , telefondan kafanızı kaldırmadık
    O ziyaretleri eski bayramlarda biraktik

0|1
    0|0
  • Normal tatili ifade ediyor bana, ben sadece tatilime bakarim kim ne tutuyorsa kutluyorsa kutlasin

0|0
    0|0
  • koca bır ayın acısını çıkaranlar var bır de !!!

0|0
    0|0
  • Mesaj atmıyorum genel olarak.
    bir kaç kişiyi ararım gidemediğim
    Gidebildiklerime giderim

0|0
    0|0
  • Insanlik internet ve sanal alemle yozlasiyor hocbirsryin eski tadi kalmadi hayatta...

0|0
    0|0
  • Eski bayramlar kalmadı..

0|0
    0|0
  • Sen neden takıldın ki buna?

0|0
    0|0
  • o günler eskidendi hacı. şimdi telefon çıktı. millet birbirinin yanına gelip ziyaret etmektense telefondan mesaj çekip kısa yoldan hallediyor işi. yeni neslin halini de biliyorsun. hazıra konmak isteyen, acı çekmeden büyüyen edep yoksunu bir nesill.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...