Adam gibi adam olmamıza rağmen neden bir sevgilimiz yok?

Arkadaslar boyum 190 kilom 78 çevremdekiler yakışıklı olduğumu söylüyor ortalamanın üstündeyim maddi yön de iyi yım ama bir sevgilim yok yaşım geldi 20 ye kimsenin hakkını yemek istemiyorum Allah korkum var ki bu güne dek kimseye el sürmedim ama artık sıkılmaya başladım niye benimde başını omzuma koyacak konuşacak dertlesecek hayatıma ortak bir kız arkadaşım yok

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Her şey tip mi ya of bir gidin artık

0|0
    0|0
    • O zaman ne?

• Ya off sizin sorununuz işte tam olarak bu.
      Kafayı tip+para+kas üçlüsüne takmışsınız çıkamadınız şu üçgenin içinden.
      Sana şunu söyleyeyim ben benden kısa ve maddi durumunu bilmediğim birinden hoşlanmıştım. Artık önyargılarınızı kesin. Sevdiğim kişiye gerçekten değer veriyorsam ister 160 olsun ister 100 kilo olsun ister uzaylı olsun umrumda değil. Senin gibi düşünen erkekler tüm kızların aynı olduğunu empoze etmeye çalışıyor. Oysa gerçek şu ki sizler sadece uydurduğunuz şeylere inanıyorsunuz. İsterse tüm kızlar senin dediğin gibi olsun. Umrumda değil.
      İşte bu saçma düşüncen yüzünden yalnızsın. Ben olsam ben de bakmam sana istediğin kadar yakışıklı/zengin ol.

• Canınız cehenneme çokta tın bakmazsaniz bakmayın

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlar adam gibilerine bakmıyor.

0|0
    0|0
    • Diğerleri de bize uymaz be dostum pi çlik pezvenklik te bize ters elinde sonunda kapımızı calacaklar

• İşte bizim gibiler de kızların sığınacağı liman oluyor. Herşeyden yorulup yaş ilerledikçe bize geliyorlar ama bazen iş işten geçmiş oluyor.

• Kardeşim adam gibi adamların sevgilisi olmuyor maalesef tek kaybımız adam olmamız bu gğne kadar ki tecrübeme dayanarak söylüyorum kızlar adam sevmez arkadaşım sever lafa geldimi adam gibi adam isterler ama etraflarına bak arkadaşım bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...