Neden tum erkekler tatli suratli kiz ister?

Mesela ben disardan soguk ve sert gorunurum bunu herkes diyor yani tatlilikla alakam yok ama taniyincada bir o kadar sicak ve samimi oldugumu derler. E siz simdi tipe bakip ay soguk sey diyosaniz ben evde mi kaldim😂😂

Kaldiki ne bu tatli kiz meraki yaa off😂

Güncellemeler:
Ya tum derken geneli demek istedim tabiiki aksini sevende vardir ama cogunluk tatli da tatli diyo😂

0|0
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çirkin sevimsiz istiyommmmm böylece kimse sevgilimi beğenip ona bakmaz :DDDD

2|0
    0|0
    • Oha mantiga gel😂😂😂

• Ricaaaz😂😂

En İyi Kız Görüşü

• ben de evde kaldığımı kabul edeyim o zaman? herkesle içli dışlı olan bir yapım yok. dışarıdan despot ve ciddi biriyim. üç beş arkadaşım vardır ya da yoktur. tatlı kız dediklerinin çoğu yapmacık. "ayy ıyy " gibi sesler çıkaran erkek meraklısı kızlar işte. tatlı kız isteyen gitsin onlara. bize düzgün birileri gerek

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Tatlı suratla soğuk olmak aynı şey değil ki? Çok sevimli bir yüze sahip biri de gayet soğuk duruşlu olabilir

2|0
    0|0
    • Iste tatli suratta yok bende😂

• Ben şahsen soğuk kızlardan hoşlanıyorum. Herkesle mesafeli olmazlar, seçicidirler, bir de farkettiğim üzere geneli zeki oluyor öyle aptal şakalara gülmek yerine ince esprilere gülümsemeyi tercih ediyorlar, çok asil geliyor bilemiyorum

• Tesekkurler yorum icin🙋

• olurda bir gün evlenirsem akşam eve geldiğimde bana gülümseyecek, bana sarılacak ve gülümseyecek tatlı bir yüz isterim. bunun nedeni ise bana huzur vermesi... evet siz kadınlar çocuk doğurmaktan daha büyük bir göreve sahipsiniz o da aslında doğanız gereği anne gibi yumuşak olmanız... şu an bunları hayal etmek bile beni mutlu etti düşün yani :)

1|0
    0|0
    • Yahu bende tum gun mahkeme duvari gibi bir suratla gezmiyorum da iste ifadesizken falan oyleyim yolda yururken falan. Yoksa arkadaslarimla aksine cok samimiyimdir

• Peki😂😂

• iyi bir kız bulsam üniversiteyi bitirdiğim gibi evleneceğim. akşam geldiğimde kapıyı yüzüme gülerek açan, bana içten bir şekilde hoşgeldin diyen hatta boynuma sarılacak bir kadın... beni çok mutlu eder. en çok bunlara özlem duyuyorum. tatlı yüz olması artı bir puan tabi ki...

• tatlı iyidir :D şeker seviyeni tutuyo

2|0
    0|0
  • adı üstünde tatlı :D

1|0
    0|0
  • Aynen evde kaldın soğuk insanlara ile samimiyet kurma çabasına pek girilmez.

1|0
    0|0
    • Cok sagol ya😂

• Ya arkadaslarda diyoda yolda yururken siritayimmi yani😂😂 arkadaslarimla gulerimde iste ifadesizken skinti :/

• Kendini beğenmiş bir havan olur ister istemez.

• Çekici..

1|0
    0|0
  • Tatlılık iyidir krize girince yeriz sıfatını

1|0
    0|0
  • Her erkek tatlılık ister diye birşey yok. Dışarıya soğuk ve sert görünen birinin albenisi daha yüksek bana göre.

1|0
    0|0
  • seni tanimayan insan nereden bilsin icini? dis gorunumegore yargilarlar tabii ki de

1|0
    0|0
  • Ben cadı suratlı kız isterim.

1|0
    0|0
  • tatlı kız sevdigimiz için olabilir

1|0
    0|0
  • Tatlı popolu lütfen

1|0
    0|0
    • Seninde bu popo merakin valla😂 nerde sana denk gelsem icinde popo geciyo😂😂

• Mal iyiyse anlar :)) görmek lazım

• Fazla içmemek lazım tabi hala ramazandayiz:))

• Kişiye göre değişir o. Belli olmaz

1|0
    0|0
  • Uzun yüzlü ve sert mizaçlı severim

1|0
    0|0
  • Kalmazsın evde merak etme

1|0
    0|0
    • Sagol Şu an icim ferahladi😂

• Herkes öyle istemez

1|0
    0|0
  • Güler yüzlü olmak sepmatik olmak ilgi ceker oyuzden tatli suratli kiz isteriz enerji verir bize :)

1|0
    0|0
  • Kalmazsın

1|0
    0|0
  • Benim aradığım senin gibi kız bende soğuk görünürim. Senin gibisini bulsam evlenirim

1|0
    0|0
  • Çünkü tatlılar 😐😏

1|0
    0|0
  • Kendini bir b ok sanıyo gibi gözüküyosan işin zor

1|0
    0|0
    • Hayir yahu zaten oyle havalida giyinmem normal yani ama yuz tipimden kaynakli napiyim😕

• Bişe olmaz ozmn erkekler kızlar gibi önyargılı değilldir

• Diyosuun peki sagol yorum icin😊

• Bende aksine sert bakışlı seviyorum :))

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış

1|0
    0|0
  • Hayır dışı değil içi güzel olsun yeterli bu benim için

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0
  • Samimi ve cana yakın duruolar

1|0
    0|0
  • bir kere versene bana?

0|0
    0|0
  • Neden bok suratlı isteyelim

0|0
    0|0
    • Bok suratlimi? Sert bakan oyle mi oluyo? Emin ol kimsede senin gibi mal birini istmez kendide oyle degilse

• Sen takmissin zaten en son yazmaya belli. O yuzden bak yaziyorum bir daha yazmiycam. Sende bisey yazda en son sen yazmis ol icin rahat etsin😂😂hem sende kazanmis sanar sevinirsin falan😏

• Ben bu gün akşam turnuvayı kazanıp türkiye ye gururla altın madalyayı getireyim bana yeter gerisi sende kalsın hadi kazandın tebrikler sana mutlu ol :D

• Yo benim tatlılıktan kastim hafif güzel olsun o tanıyınca sıcak samini halleri tatlı olsa bana yeter

1|0
    0|0
  • Sert kızlar itici ve çekilmez olur çünkü.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• bence bayağı genelleme yapmışsın ama ilk etapta sempatik tatli bir yüz elektrik oluşturuyor ama bana göre değil :) bir de erkeklere göre daha el verisli görülüyor sanırım aha konuşuruz terslemez abi sanmıyorum ya gibisinden :D

1|0
    0|0
    • Aynen bence cesaret kiriyooo mantikliiiii😂

• evet :) zoru seven macera arayan dadanir sert mizacli birine ve merak ta doğurur bu sert duruş ;)

• Hadi insallah😂😂😂

• Daha sıcakkanlı geliyor demek ki

1|0
    0|0
  • Bende boyleyim dışı seni içi beni yakan cinslerdeniz
    Bende anlamış değilim sanki kendiler çok tatlı da

1|0
    0|0
  • tatlı surat daha masum gelir. erkeklerin de bir çoğu masumiyet arar. bundan olabilir. benim de suratım çocuksu, ama bakışlarım çok sertmiş. o yüzden herkes soğuk der. tatlı surat kurtarmıyor yani.

1|0
    0|0
  • Soğuk sevenlerde çok :d kalmazsın evde

1|0
    0|0
    • Ya o evde kalma isin sakasi ama herkeste ciddi ciddi kalmazsin yazmjs skjs

• Çünkü tatlı sevimli gelir sevilir 😄

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Soğuk tipleri bnde istemem ki erkekler istesin

1|0
    0|0
    • Sadece distan ama normalde tam tersi oldugumu derler :/

• Nası bir izlenim oluşturduğun sana nası yaklaşıcaklarını belirler, Biraz önyargılı olabilir ama bunu yıkmak sana kalmış bişey

• Iste elimde degil yaa :/ farkinda olmadan soguk bakiyorum

• Cunku biz tatliyiz

1|0
    0|0
  • hee demek ciddi sert ve soğuk olduğumuzdan pek yaklaşamıyorlarmış şimdi iyice emin oldum :D

1|0
    0|0
  • hepsi öyle değildir ya genelleme yapma canım benim :)

1|0
    0|0
  • bir soru soracam

1|0
    0|0
    • Sor?

• Iste diyorumki tatlim ayrilmis olabilirsin ama onu seviyosan ve kac yil yattigi umurumda degil ben beklerim vs diyosan yaz mektubunu

• Herkesin tatlı gorusu farklidir seni tatlı bulan biride çıkar elbet :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...