Kapat

YARDIMA İHTİYACIM VAR ÜŞENMEDEN OKUR MUSUNUZ 😞?

Arkadaşlar öncelikle cinsiyetim kız 🙋 şimdi benim bir arkadaşım var onu yıllar önce başka biri için ciddi anlamda ortada bırakmıştım bırakmadan önce en yakın arkadaştık o zamanlar mutluydum çünkü birbirimizden baya bir soğumuştuk daha sonra onu bıraktığım için vicdan azabı duydum ve o bu sırada yeni biriyle konuşuyordu yine normal arkadaş gibi sonra zamanla onunla baya yakın oldu neyse işte 7-8 ay sonra yeniden barıştık ama normal arkadaş seviyesinde daha sonra yaz filan geldi bizim kızlarla hep beraber buluştuk ama o sırada onun yeni en yakın arkadaşı yaz için tatildeydi kısaca meydan bana kaldı diyebiliriz. Tabii bu sırada benim onu sattığım kişi ile baya uzaklaştık nedendir bilmiyorum... ama iyi ki uzaklaşmış cidden çok fesat biri hala da öyle işte gel zaman git zaman biz bununla yeniden baya konuşmaya başladık okul filan açıldı bana bir gün seni kendime en yakın buluyorum hala gibisinden bir şey dedi bende öyle buluyorum falan dedim kısaca yeniden en yakın arkadaş olduk ama bu arada da onun yeni en yakın arkadaşı vardı arada onu bırakmadı tabii yaza kadar birlikte hep konuştuk işte bu yıl bitince yeniden herkes bizim yeniden barıştığımızı bilecek diye öyle de olur gibiydi şuana kadar bide okul bitince yeni en yakın arkadaşı gene memlekete gitti doğal olarak artık herkes öğrenebilirdi nasıl olsa yaz diye düşündük aslında hala öyle düşünüyoruz ama bunun benden sonra yakın olduğu kişi için üzülüyorum o da üzülüyor tabii yine yakın olduğumuzu belli etmek istiyoruz sonuçta aramızı en başta bozan kişi bozmasaydı biz hala en yakın arkadaştık herkese göre yani uzun lafın kısası vicdan yaptık ikimizde lütfen böyle durum yaşayan yaşamayan herkes yol göstersin kendimi baya üzüyorum hem en baştaki onu bıraktığım için hem de bu yüzden sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar tribe gerek yok öpüşün barışın kimse umrunuzda olmasın