Merhaba arkadaşlar, öncelikle anlatıcağım sorunu uzun süredir yaşıyorum ve bu sorun beni gerçekten de çok üzüyor. Benim çok yakın bir arkadaşım var. 3 senedir yakın arkadaşız. Ortak arkadaşlarımız falan çok fazla var ve aynı okuldayız. Arkadaşımı çok seviyorum ve ona değer veriyorum. Çok dışa dönük bir kız, onun sayesinde benim de sosyal hayatım falan daha çok canlandı. Bana artıları olan bir kız yani.
Fakat arkadaşım geçen seneden beri çok fazla benim paramı harcıyor. Bizim geçen sene maddi durumumuz biraz iyiydi ama bu yıl babamla olan sıkıntılardan dolayı maddi durumumuz biraz kötüleşti yani orta halli bir durum ile kötü durumun arasında bir yerler de. Ama arkadaşım bu durumu bilmesine rağmen her zaman benim paramı harcıyor. Kendi durumları falan da kötü değil kesinlikle. Ama her zaman parası yokmuş ya da az gibi gösteriyor. Alïşverişe beraber gidersek kesinlikle ona da bir şeyler alıyorum falan orjinal çok fazla marka kıyafet de aldım. Kıyafet ihtiyacı ise kesinlikle yok.
Ben de bu yaz çalışıyorum bir fabrikada. Arkadaşım daha aylığımï almadan aylığıma göz koydu neredeyse. İşte şunu yaparïz bunu alırız sana bana falan diye. Bu durum beni çok üzüyor ve kullanılıyormuş gibi hissediyorum. Biraz aptalım galiba. İnsanlara hayır diyemiyorum. Normal arkadaşlar gibi beraber dïşarıya çıkalım istiyorum ama olmuyor. Onunla çıkıcağım zaman daha az yanıma para alıyorum falan. Geçen sene ilk ben ona bir şeyler almış olabilirim bir kaç tshirt ama bunu alışkanlık haline getirdi.
Bu durumu kimseye anlatamadım o da anlatmamamı falan dolaylı yollardan bana söyledi. Mesela üstünde ki tshirti arkadaşlarının yanında bunu ben aldım dememden çekiniyor. Yani yaptığının yanlış olduğunu kendiside biliyor. Lütfen ne yapmam gerektiğini söyleyin. Bu sorunumu ilk kez burda paylaştım. Hatta bunun için bu siteye üye oldum. Bunu düşünmekten uyuyamadım. Hayır demesini gerçekten de bilmiyorum ve aramızın bozulmasını istemiyorum ama bu durum canımı gerçekten de çok sıkıyor. Şimdiden teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben direk bodozlama olaya dalarım
    "oooohhhh anasını satiyimm iyi yere dükkan açtık" diye ne biliyim çoğu şeyi insanların yüzüne söylerim hatta uzaklaşmak istediğim insanlara daha fazla lafta sokarım mesajı iletirim hal hareketleri düzelir ve her ne hikmetse kıçımdan ayrılmazlar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acikca ona söylemekten baska caren yok.. Dersin iste sende alistin ha benim ustumden gecimeye sakasina vurarak söyle o alir mesaji zaten utanir bidahakine

1|2
    0|0
    • Bunu yaptım aslında ama insan anlamak istemeyince anlamıyor sanırım.

• kırmadan dökmeden en kolay yol

• Teşekkür ederim görüşlerin için. Sanırım ciddi bir konuşma yapmam gerekicek.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz kullanılıyorsun gibi hissettim. Ya bu alışkanlığını törpülesin ya da sen artık onunla arana mesafe koy. Durum iyi bir hal almayacak gibi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...