Arkadaşlar üniversite nasil biryer?

Üniversite nasil biryer hersey bakimindan dersler ogretmenler ortam bide şunu merak ediyorum
Ben sevgilimden ayrildim ilk ti ve lisedeyim ilk olmasinin sebebi oyle islerle ugrasmama kimseyi kabul etmiyordum üniversite diyordum ama sevdim karsima cikti belkide ask olmustum ayrildik çok az surdu ama hayla seviyorum ama o galiba sevmiyor sonuc olarak umiversitede falan unutabilirmiyim onu yenisi cikar mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Üniversitede liseye daha fazla lanet ediyor insan

0|0
    0|0
  • Ahahah gidince gorursun

0|0
    0|0
    • Ben bu soruyu henuz gidemedim icin soruyorum sen soylemicektin de neden yorum yapiyorsun

• Cevremdekinler cimri cimri demiyorlarki iyi iste diyip gevistiriyorlar sagol Teskkur ederim

• Rica ederim cok takilma iyi bir universite kazanirsan guzel ortamin olur

• Takip yolladım mesaj at anşatıyım

0|0
    0|0
  • senin gibilerden nefret ediyorum okadar tiksinçsiniz ki birincisi üniversiteye gidemeyen gitmek istesede gidemeyen insanlar varken oraya ortam yapma hevesiyle gitmen okadar igrenç birşey ki ikincisi senin gibi kızlardan milyonlarca var üniversitye gideceği zaman kafayı yiyip uzun süreli sevgilisinden ayrılan işala kimse çıkmaz

0|0
    0|0
    • Çok yaniliyorsun aksine tam tersiyim çünkü dediklerin gibi biri olsaydim bu sorulari ormazdim zaten. biliyor olurdum bunlarla hic olakam olmadigi için soruyorum. Senin şu anda benim. ne yasadiklarimdan. haberin yok bilemessinde tiskinc falan lafini bil. Kendimi avutavak ve hayata baglanmak için nedenler ariyorum ayaklarimin ustunde durmak icin hayal kiriyorumiimki yasama umudim olsun.

• tamam sen haklısın ben haksızım yenisi çıkar merak etme üniversite çok güzel biyer ortam çok güzel herşey polyana zaten herşey mükemmel ohh mis insan nedir ki zaten kalp kırmak nedir

• 👍👍👍

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...