Dün den bugüne 24 saat içerisinde gözlemlediğim kadarıyla ak partililer in çoğunluğu da Suriye liler e vatandaşlık?

Dün den bugüne 24 saat içerisinde gözlemlediğim kadarıyla ak partililer in çoğunluğu da Suriye liler e vatandaşlık verilsin istemiyor ama bazıları evet verilsin diyor şimdi ilk defa akp-chp-mhp ye oy verenlerin çoğu aynı noktada birleşmiş iken isteyenler ne için istiyor bilen varsa açıklayabilir mi neyin kafası bu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemizin refah seviyesinden Suriyelilerin de faydalanması lazım. Benim milli gelirim artmış para bolluğu çekiyoruz ne olacak yani 3.000.000 (üç milyon) Suriyeli daha alsak.. ülkede işsizlik yok çalışacak adam bulmakta zorlanıyoruz maaş verecek adam bulamıyoruz. Bence de alınmalı

0|0
    0|0
    • Bu olay 88 de Özal'ın aldığı Kürtler gibi olacak onlarda ilerde özerklik isteyecekler

• Olmadı.. mısır la da barısacak putin sonra sisi nin de elini öper

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Oy topluyor. Görmedin mi adam üstünde tayyip basılı t-shirt dağıtıyor :)

0|1
    0|0
    • 3 milyon oy gelir 5 milyon gider

• Dostum geçen seçimde böyle dediler. Millet akp biticek dedi. Sonra ne oldu biliyor musun? Tak 10 tane kaset yayınladılar. Muhaliflerin oyu hep düştü akp yine yükseldi.

• Bu karar çok radikal bütün dengeler alt üst olur

• onlarda müslümanda ama saten türkiye yeterince karma birde onlar gelirse dahada karisir ülke, arap ülkeleri birlesmeli ozaman sorun cikmaz

0|0
    0|0
    • 88 de Özal'ın aldığı Kürtler gibi olacak bunlarda ilerde özerklik isteyecekler

• evet planli sekilde yürüyor saten, tamam tc verilsin de ilerde basa bela olur cünkü farkli irk ve yogunlugu git gide artar arap irki cok nüfuslu, saten kürt irkida var ülke iyice karma ülke parcalansin istiyorlar, arap ülkelerine gidebilirler bir sürü arap ülkesi var kendi irklari yardim edilmeli ve arap ülkeleriyle birlesmeliler, sünniler sünni tarafa alevi sialarda iran gibi lübnan gibi yerlere gitmeli

• Oy topluyo işte

0|0
    0|0
    • 3 milyon oy gelir 5 milyon gider

• koyunlar varken tayyibin sırtı yere gelmez

• Bu radikal karardan sonra herşey değişir ben oy verdim ama bunu yaparsa ben dahil oy vermez böyle düşünüyor herkes

Yükleniyor...