Ak-it'in Kemal Sunal hakkında yazdıklarını onaylıyor musunuz?

Kemal Sunal, Türk Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biridir!
Bunu kabul etmeyen bir kere otursun, ben ne yaptım da böyle bir fikre sahibim diye bir düşünsün!
İslam'a zarar verdiğinden bahseden Ak-İt, İslam'a en çok zarar veren şeyhlerden, müridlerden allaha şirk koşup, kendini peygamber ilan eden din bezirganlarından da bahsediyor mu acaba?
Mesela adnan oktar !

Kimdir bu adam, ne iş yapar? Sanatçı mıdır? Dönemin devlet adamları ile neden bu kadar yakındır?
Kadınları nerden buluyor? Bu değirmenin suyu nereden dönüyor hiç düşündünüz mü?

Özetle ;
Utanarak sıkılarak okudum!
Toplumun birbirine ihtiyacı olduğu, birlik beraberlik adına imza atılacak binlerce iş varken, hala bir ayrıştırma, bir ötekileştirme çabası içinde olan kim varsa, ALLAH BELASINI VERSİN DİYORUM!

Haberin Kaynağı (AK-İT)

1|1
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Ben de karşıt görüş olup sevmediğim ölü insanları eleştiririm açık ve net başka olabilirdi bugünkü aklımla tarzında ama bu adam '' film '' gerçek olmayan Kemal Sunal' a dil uzatmış.
    Bugün ülkede en izlenilen kanallarda kaç kapalı var? Kadınlar niye gece kıyafeti gibi gündüz vakti gözümüzün önünde? Bunları da sorgulamış mı esas bugünleri yorumlamak lazım.

Bu zihniyetler ağzımıza Çakıcı, Yeşil, Çatlı vb. adamları vermişler ve bizi geçmişle ya da 2023 ile manipüle ediyolar biz arada bugünü kaçıralım diye kaçırmıyoruz kardeşim bugün olanları dört gözümüzü açtık görüyoruz! Başaramadınız!

Sinirilendim Kemal Sunal filmden kesilmiş yayınlanmamış bir film sahnesinden Hakim görmüş beraat etmiş adam. Erol Taş' ı da kötü diye taşlamışlardı ya işte bugün hala aynıyız ülkecek genel zihniyet olarak.

Benim için Kemal Sunal değerlidir ve ben de Müslümanım elhamdülillah ve Kemal Sunal üniversiteden mezun oldu! Kaç yaşında olursa olsun medyadan kepli halini gördüm yanlışsam düzeltsin biri.

İnsanların eğitimini sorgulamak ne be?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neticesi ile izlemiş bunlar Kemal Sunal filmlerini açsınlar üfürükçü filmini izlesinler ama at gözlüğü ile değil.
    At gözlüğü izleyen boş beyinli bir zihniyetin yapacağı yorumda bu kadar olur deli deli küpeli ve üfürükçü filmini izlesinler.
    İslama zarar mı veriyor yoksa zarar veren fikir ve din yobazlarının edepsizliğini ortaya mı çıkarıyorlar anlarlar tabi anlayacak zeka seviyesine sahipler ise
    İşlerine gelmiyor çünkü o filmlerin ucu kendi ipliklerini pazara çıkarıyor o sebepten böyle bir yorum yapıyorlar...
    Dine zarar veren biri var ise oda taa kendileri nefret ediyorum şu gazeteden ve mensubu olanlardan..

0|0
    0|0
    • Bazı kendini bilmezlerin şuursuz bir şekilde yaptığı açıklamayı okuyunca diyecek bir söz bulamıyorum.
      Özellikle bu iki görüşü yapan kişiye

"Haberi okudum ve gayet mantıklı eleştirilerde bulunuyor bizim milletimiz neden eleştireye açık değil ve kendini geliştirmekten aciz neden hemen AK-İT gibi bir hakarete başvuruyosunuz"
      Kendini geliştirmemiş sığ bir beynin kendini geliştirmememekten ve aciz olmaktan ve çok düzgün bir nesil varmış gibi yeşilçam filmlerininin bir nesli çürüttü gibi bir yorumda bulunmuş olması bahsetmesi ne kadar büyük bir ironi
      Bu iki yorumu ve ait olan iki kişileri samimi bulmuyorum iki yorumuda iki yüzlü buluyorum..

• Bu iki yorumu ve ait olan kişileri samimi bulmuyorum iki yorumuda iki yüzlü buluyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• Vay be. Adam ne guzel hyal kurmus ha

0|1
    0|0
  • Hadi Kemal Sunal öyle diyelim, Tayyip'i geçemeyeceği kesin. O şerefsizin niye hiç adı geçmiyor dine zarar veriyor diye? Dine, ırka, vatana her şeye zarar bu pislik topluluğu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kemal Sunal İslam'a değil, onlar gibi din istismarcılarına zarar vermiştir. Hazmedemedikleri de o. Kendilerini müslüman sayanların, müslümanlığın adını kullanıp ona zarar verenlerin, bunu yaparken de kendi gibi olanları ve cahilleri bir araya getirerek kalabalık yaratıp "çoğunluğun haklılığı" düşüncesini yaymaya çalışanların sıvamasından başka bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Hiç onlar gibi düşünmemiştim. .. Haberi okudum biraz haklı galiba ama sulandırmış olayı neredeyse islam düşmanı vatan haini yapmış resmen eleştiri yap tamam ama yiğidi öldür ama hakkını ver... Bunların amacı sadece ve sadece #Karalamak eleştirmek değil... NET.

0|0
    0|0
  • Güzel olan her şeye saldiriyorlar

0|1
    0|0
  • Gün geçmiyor ki bizi biz, Türkiye'yi Türkiye yapan kişilere kurumlara çamur atılmasın! Benim bildiğim ölünün arkasından konuşulmazdı, konuşulsa bile rahmet okunurdu?

0|0
    0|0
  • Ak g*t, kara g*t... bunların hepsi aynı.

0|0
    0|0
  • AK İT! derim gerisini sen anla

0|1
    0|0
  • Ak-İt ne beklersin. AKP delidir ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
  • Yeşilçamda ki müslüman algısı hakkında yazıya biraz da olsa katılmakla beraber konunun Kemal Sunal ile bir alakası olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hastalıklı zihniyetin hastalıklı bir ürüni

0|0
    0|0
  • Haberi okudum ve gayet mantıklı eleştirilerde bulunuyor bizim milletimiz neden eleştireye açık değil ve kendini geliştirmekten aciz neden hemen AK-İT gibi bir hakarete başvuruyosunuz

0|0
    0|0
    • sen önce insanlarla konuşmayı öğren

• Sen benim insanlığı yargılayabilcek biri değilsin ve tarafsız yorum yapsamda bunu anlayabilecek seviyede değilsin önce bir uslübunu düzelt

• Dic tüccarlari hep vardi. Muslum gunduz, ali kalkanci bunlar gibilerle alay edildi. Onceden her mahallede ufurukculer vardi. Bos keseden sallamis akit denilen mal gazete

0|0
    0|0
  • Puahahhaahhahahahaha
    Toplum birbirine ihtiyaci var diyorsun bela okuyorsun, islah etsin demen daha guzel, yararli.

0|0
    0|0
    • Bunca kanı bozuğun içinde, hangi birini ıslah etsin ki! Benim oradaki lafım, sorsan birlikten beraberlikten bahsederken, ayrıştırmacılığı kendine vatani görev sayanlara idi.

• Yazıyı da yazaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • Arkadasim o yavsagi adam yerine koyup bunlari yazmana gerek bile yok bildigin güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Vahim bir gazete.

0|0
    0|0
  • Buradan hükümete bağlantı kurmak saçmalık burda Kemal Sunal filmleri anlatılmış. Zaten Yeşilçam başlı başına bir ahlaksızlık projesidir tecavüzcüler erotik filmler fanteziler bunlar bir nesli çürüttü bu konuda sonuna kadar haklılar. Sırf bunu yazan akit gazetesi diye bu haberin yanlış ifadeler içerdiği anlamına gelmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...