Erkekler, Kadın dediğin... ?

İdeal bir kadın nasıl olmalıdır sizce (fiziksel olarak değil)

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Yorgun erkeğinin kafasını yormamalı, zeki olmalı, dedikodusunu erkek arkadaşının yanında değil kızların yanında yapmalı ya da hiç yapmasın bence gerek yok yani, bakımlı olmalı, makyajı abartmamalı dudağa ruj yeter bence, her yerde aynı davranışlar sergilememeli ( minnoşuma baksana çok tatlı dimi aşkım gibi ) , az ya da çok fark etmez yemek yapmasını bilmeli ( aç karna kimse gülmeyi sevmez ^^ ) , zora düşünce iş konusunda destek çıkmalı çıkmayan zaten hayırsız olur ve eziyet olur bizim için daha bir sürü şey var ya o yüzden ilişki de zaman isteniyor ya bunları ve daha fazlasını öğrenmek için :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Akıllı, gülüşü güzel, anlayışlı, şefkatli, oturup kalkmasını bilen, yemek yapmasını bilen, her tavrında, bakışlarında, konuşmasında kadınlık yatan, çocukları seven, asil, zekasını bana karşı değil bana destek olmak için kullanan, hatun gibi hatun olmalı. Oldu mu? :)

0|0
    0|0
  • Herkesin idealleri başka bana göre ince düzgün bir fiziği olan orta boylu bakımlı bak makyajlı demiyorum bakımlı bir kadın güzeldir

0|0
    0|0
    • Fiziksel olarak değik dediğini görmemişim bana göre kendinden emin dobra konuşan özgüvenli fazla çekingen olmayan bunların yanında anlayışlı ve duyarlı

• Anlayışlı olması herkes için hayırlısıdır

0|0
    0|0
  • Zeki masum sessiz temiz biraz inatçı kıskanç hedefleri peşinde koşan

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlı merhametli

0|0
    0|0
  • Yaprak sarmayı bilmeli

0|0
    0|0
  • evine ve yuvasina sahip cikacak kadar fedakar ve her turden hayati gogusleyecek kadar cesur

0|0
    0|0
  • Anlayışlı ve saygılı olacak..

0|0
    0|0
  • taktın mı koluna yakışacak çarptın mı duvara yapışacak :D

0|0
    0|0
  • Tania lucely gibi olmalı

0|0
    0|0
  • Anlayışlı ve sami, i.

0|0
    0|0
  • Sahiplenici

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin Atiye gibi olmalı.

0|0
    0|0
  • uysal ve zeki olmalı

0|0
    0|0
  • napım bir kere s1ke bilirmiyim snei_?

0|0
    0|0
  • Suskun zarif düşünceli

0|0
    0|0
  • Güven veren, eşiyle fikir olarak zıtlaşmayan ve en önemlisi mutlu uyutup mutlu uyandıran

0|0
    0|0
  • anlatamam çok uzun bir yazı olur :)

0|0
    0|0
  • Akıllı iyi kalpli anlayışlı şöyle ona bakınca film gibi suruklenerek herhangi rutin bir anında izleyecegim bir kadın

0|0
    0|0
  • Bir erkekte karar kılmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...