Bu video hakkında görüşleriniz nelerdir?

Bence din düşmanlığını çok güzelde ortaya koymuşlar. Açık ve net şekilde. Özellikle çarşaf giymiş öğrenciyle ilgili olan haberde

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Portakal'dan yaptıkları bir haberin teröristleri teşvik bulduğum için soğumuştum tuz biber oldu.

Din niye batıyor birilerine Allah adını kalplerden ve Dünya'dan silemezler biliyorlar çünkü!

Ne çekerse dinden çekiyormuş bilimsel araştırma yaptınız da bilim mi icazet vermedi pes be kardeşim!

0|1
    0|0
    • Bunların tek amacı din düşmanlığı olmuş,
      Güzel yorumunuz icinde cok tesekkur ederim : )

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyanet'in verdiği kararı laiklikle bağdaştırmadığı için mi din düşmanı oldu Fatih portakal? Gerisini seyretmeme gerek bile yok videonun. Çok saçma iddialarınız var. İzlediğim kadarına yorum yapmam gerekirse Fatih portakal haklı. Eğitim laik olmalı. Din bir özgürlüktür. İlköğretim öğrencilerine önce bilim öğretin. Matematik öğretin, Türkçeyi öğretin, pozitif bilimlere yöneltin. Bu onların geleceği için böyle olmalı. Ondan sonra dini bilimlere de yöneltin. Kendi inandığı dini bilsin. Fakat ilkokul öğrencilerini umreye götürmek biraz abartı. Gitmek isteyen zaten zihinsel olgunluğa eriştiğinde kendi isteğiyle gider. Bu kadar basit bu olay

0|0
    0|0
    • devamınıda izleseydin keşke..
      ayrıca söylediklerin çok mantıksız, dinimize göre ergenliğe girildiği zaman kapanmak gerekir. Bu insanlarda buna uyuyorlar. Bu kimseyi ilgilendirmez. Herkesin din özgürlüğü vardır. Eğerki anayasa bu din özgürlüğünü engelliyorsa o anayasaya tüküreyim.

• Şu portakalı gram sevmem. Tam ona yakışacak hareket.

0|2
    0|0
  • Yaa uzuldum izleyince bu ne boyle herkes dusman :(

0|1
    0|0
    • aynen benimde moralim bozuldu durduk yere, Allahtan günümüzde daha adaletli bir devlet var.

• Helal valla

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...