Irak'da bugun 119 kisi bir bomba saldirisinda sehit oldu, ne dusunuyorsunuz?

Nerde insanligimiz? Tum dunya olarak cok kotu bir yolda ilerliyoruz ve artik Amerika, Fransa, Belcika, Turkiye, Pakistan, Irak vs.. hic farketmeksizin insanlar oluyor ve herkes kendisine gore olayi cekiyor. Turkiye'de 46 vatandan sessiz kaliyor bati medyasi buna sirtini cevirip olayi istedikleri gibi ceviyor. Bugun Irak'da 119 kisi sehit oldu...

Allah rahmet eylesin, su mubarek ramazan ayinda sehit olan tum insanlarin ailelerine Allah yardimci olsun.

Güncellemeler:
pardon 119 degil 151 kisi

2|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Oy duymaz olaydım her gün böyle ne çok insan ölüyor Allah rahmet eylesin yaralılara şifa ve kalanlara sabır versin ben lisedeydim Abd oraya bastığında hala bugün böyle katlediliyorlar : (

Ben meyve bıçağından bile korkan biri iken keskin nişancı olmak isterim bazen Müslümanlar için savaşalım hep birlikte ütopya kalıyor ama

Ne demişti Peygamberimiz veda hutbesinde?

' 2 milyarlık İslam Alemi'nde yok mu üstüne alınan ülkeler ve halklar!

0|1
    0|0
    • Amin! Peygamberimizin Veda hutbesinde bunu dile getirmiyor sanirim abla baska bir yerde olabilir ama obur yazdiklarinda kesinlikle haklisin insan uzuluyor :( ki biz bide muslumaniz kardeslerimiz oluyor orda ulkemizdede oluyor ama birsey yapamiyoruz dua etmekden baska. Hilafeti neden yiktiklari simdi ortada bas bas bagriyor. Insallah o Yigid cikarda musluman alemini tekrar barisla huzurla Allah in emrettigi gibi seriatla yonetir. Zamani geldi cunki.

• Müslümanlar ayrımcılık yapmayın diyor birbirini satan Müslüman ülkelerini sinirim kardeş bekliyoruz aydınlık günleri ve huzuru kardeş

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• boyle birsey amerikada olsa ya da yahudi ulkesinde olsa kinanirdi. ama dunya muslumanlar oluyor diye zafer cigliklari atiyo.

1|1
    0|0
  • Ruslara bişi olmasın😂

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • Amaç bu coğrafyayı dağıtmak sömürmek

0|1
    0|0
    • evet ama kendi cografyalarinda patlamalar yaparak insanlarda islamafobia olusturuyorlar sonra birisine orta dogu denince terror col barbar insanlar akillarina geliyor. Medya bu konuda onlari guzelcene egitiyor.

• Allah rahmeti eylesin

0|0
    0|0
  • hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Ölenlerin çoğu çocukmuş en kötüsü bu. Nasıl dir dünya yarattık her gün aydınlığa uyanan çocuklara.

0|0
    0|0
  • Satanlar yaşadıkça Vatan sağ olmaz..

0|0
    0|0
  • Yazık ki insanlık her geçen gün daha da kötüye gidiyor.😢 Yapanların, onları destekleyenlerin yanına kalmaz inşallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mesele aslinda iyilerin kotulere karsi birlik olamamasi bu hayatta kotu bir tek sey dusunuyor iyiler sunu yaparsam su zarar gorebiliyor diyor ondan bu dunya bir kadar haysiyetsiz ve srfsiz.

0|1
    0|0
  • Kahroluyorum nerede müslümanlar ve masum insanlar öldüklerinde :(

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|1
    0|0
  • Bizde onlara benzedik. Ortadoğu ülkesi olduk patlayıp duruyoruz. Allah bu cahil müslüman kesime akıl fikir versin de Atatürkün izinde İslami temiz şekilde yaşasınlar

0|0
    0|0
  • Yine siyasiler her tepkileri önlemek, azaltmak için her ölene şehit diyorlar. Onları başa getiren sefil halk da aynı söylemleri kullanıyor, demek ki siyasiler başarılılar. Ya da halk gerçekten sefil ötesi. Aferin lan Tayyip ve Barzani adamsınız işini sizin kadar düzgün yapan görmedim aferin olum.

0|0
    0|0
    • sehitlik kavramini ogren bence... siyasilerin basardigi daes denen it surusu temizleyememeli buna TUM dunya liderleri dahil sadece Tayyip ve Barzani degil ama senin sessinde anca onlara cikar zaten.

• neyin kafasini yasiyorsun... onyargilarini al ve cek git bence.

• Allahu akbarrrrrrrrrrrrrrrrr and good night.

• Bencilliğimiz yüzünden acılar çekiyor o insanlar Allah onlara rahmet eylesin bizleri de affetsin

1|0
    0|0
    • tum dunya olarak milliyetcilikle bencillik icindeyiz oysa hepimiz muslumaniz artik muslumanligi gectim insan olalim ve dunya'da bu olaylara karsi bir olalim ama ne yazikki Daes denilen bu itleri bir dunya bunlari bir gunde yerle bir edemiyorsa utanmaliyiz. Allah affetsin.

• hilafetin niye kaldırıldıgını da anlıyosundur haliyle

• kesinlikle! :/

• Valla benim ülkemde insanlar ölüyor. Kendim b4ka batmışım. Birde ırak için mi üzülücem.

0|0
    0|0
    • dogru vicdanin olsaydi belki uzulurdun...

• Cahilsin bir okadarda... saldiriya yapan Daes. ABD demen komik ama... meselede bu zaten dunya olarak vurdum duymazlik var ve halklarin umurlarinda degil kimin neden oldugu, insanlari kontrol ediyorlar ve sana ne zaman tepki vermen gerekirse ozaman sosyal medya ile bunu kafana asilayip insanlari kaos'a surukleyip tepki vermeni sagliyorlar. Turkiye'deki patlama Fransa'daki kadar duyulmadi... Irak'da patlamada, Turkiye'deki kadar duyulmuyor. Cunki musluman bir ulke terroristler zaten musluman bunlar normal deyip gecen bati halki insanlar var.

Bu adamlara haritada irak turkiye nerde desen bilmezler ama medya bunlarin kafalarinda cok guzel sekillendiriyor nasil bir yer oldugumuz. Aksine biz sekillendirmeliyiz insanlarin kafasinda kendi ulkemizin nasil bir yer oldugunu.

• Anlamadın kendi sorunumu çözmeden başka ülke için üzülsem ne üzülmesem ne. Medyanın taraflı olduğu zaten belli bilmediğimiz bişe söyle. Daeş = ABD ne farkeder. Sen bugün savaşlarda işlenen savaş suçlarını görsen bunları yanında melek olarak görürsün.

• Umurumda değil, gemimi kurtardım kaptan benim.

0|1
    0|0
  • Allahın sopası bileniyor artık. Artık sert bir rüzgar esecek, merhametli iyi insanların nefesi zulüm karşısında yetmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...