Dışlanıyorum Yardımcı Olurmusunuz?

Dışlanıyorum Yardımcı  olur musunuz ?
Ben Asosyal birisiyim işte hayattım boyunca dışlanıp küfürlere maruz kaldım şöyle birşey
Sizdede Varmıdır Bilmem ama

En arkada oturan kimseyle konuşmayan herzaman alay konusu olan futbol ile alakası olmayan spor yapmayın sıska kapşonlu ezik bilgisayar ile arası olan bir sınıf arkadaşı he o benim işte o çoçuk benimdir :D yani ne bileyim hayatım böyle geçti benim artık bıktım Dışlanıyorum Yalnızım Sokakta bile öleyim herzaman dayak yerim bu ne yha :( :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim gibisin. Bende asosyalim ama onları umursamıyorum artık. Öyleleri kendileri üstün görüyorlar ama bir baltaya sap olamıyorlar. Okul hayatımda hep öyle insanlar fazlaydı ama hiçbiri üniversiteyi kazanamadı. Beni sürekli ezmeye çalıştılar ama şu an üniversiteyi bitirdim. Kendimi geliştiriyorum. Onları umursama. Bana ilk okulda bir hoca bu çocuk liseyi okuyamaz demişti şu an üniversiteyi bitirdim ve eskiden saçlarım kısa diye beni erkek zannedip benimle dalga geçenler şimdi kendileri benim durumumdalar. Hem görünüş olarak değiştim hemde başarılı olmak için vazgeçmedim hayallerimden. Onları umursama onlar hep atıp tutar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yüzsüz ol pic ol umursama kimseye alay edenlere gül gec ki zorlarına gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Who * i izle belki iyi gelir

0|1
    0|0
    • İzledim kardeşim bir çok kez izledim

• Biliyor musun en kötüsü vicdan azabı çekmektir bence mesela bişey yaparsın ve insanlar seni bu yüzden dışlar o en kötüsü

• e sen çok tan ekart olmuşsun sen kendine güven yılma onlarn nnkinmnmnniş kimnseyi umursama asla çekinme :)

0|0
    0|0
  • kendini ezdirme kötülere fırsat verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim kendini savunmasini bil kimsenin seni asagilamasina izin verme sakin gerekirse kurslara git ama dayak yemekten vazgec 20 yasindasin kendine gel..

0|0
    0|0
Yükleniyor...