Güzel olmamak benim suçum mu?

Merhaba arkadaşlar. Size bir derdimi açmak istiyorum. Küçüklüğümden beri kendimi bildim bileli hep 'çirkin' damgası yedim. Kendi yaşıtım çocukların acımasız hallerinden hep nasibimi aldım. Hakkımda, yüzüme karşı 'sınıfın en çirkin kızı damgası'. En yakın bildiğim arkadaşım, karakolun önünden geçsen tipsizlikten on yil yersin, dedi. Sevdiğim çocugun anası ben asla almam o kara kızı dedi.. kuzenlerim hep kara köpek der o kadar çirkin ve kilolu kısayım ki sokakta yürüdüğümde hıcbır erkek bana bakmıyor hıc teklif almadım İnsanın annesinin bile kendisine çirkin iması yapması ne kadar acıdır. göz altlarım mosmor, burnum zaten büyük, çene sipsivri. Böyle bazen güvenip dışarı çıkıyorum makyaj yapıyorum falan sonra bir foograf çekiniyorum o kadar çirkin çıkıyorum ki tekrardan ümitsizliğe giriyorum burnum geçirdiğim kaza sonucu kırıldı gülünce kırıklığı çok belirginleşiyor foto çekmekten bile korkuyorum. Bir ruj sürüyorum dudaklarım ince oldugu için taşıyor herkes ne ince dudakların var diyor. Zaten kaza da geçirdiim dirseğimde kalıcı hasar oluştu yamuk yürüyorum... çok sıkıldım bu hayattan psikiyatriyede gidiyorum ılacta kullanıyorum sizin önerileriniz neler?

0|0
1717

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...