Toplumsal ayrışmanın temelini Atatürkçüler atmış olamaz mı?

Kendileri haricinde toplumda ki herkese hakaret ediyorlar. İlla herkes onlar gibi olacak. Bu insanlar kendilerine Beyaz Türk diyerek zaten kendilerini halktan ayırdılar. Zamanında yaptıkları yüzünden İslamcı büyük bir güruha zemin hazırladılar. Aklıma hep Y. Kadri'nin, Yaban romanı gelir.
Yanlış anlaşılma olmasın sorumun Atatürk'le hiç alakası yoktur.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bildikleri ben Atatürkçüyüm demek baska bir pok bildikleri yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet onlar attı zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayrıştırmayı Atatürkçülük yapmadı. Atatürk vefat ettikten sonra izlenen yanlış politika yaptı.

0|0
    0|0
    • soruda söyledim Atatürk'ten bahsetmediğimi

• Ben diyorum ki Atatürk vefat ettikten sonra izlenen yanlış politika bunlara sebep oldu.

• İttihat-terakki diyorum...

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • ne oluyorsa zaten atatürkçüler yapmış size göre. en büyük ayrıştırma şimdi var

0|0
    0|0
    • kendileri haricinde hiçkimseyi sevmediler

• etki tepki durumu

• ama yanlış hem öncekileri eleştireceksin hem de daha fazlasını yapacaksın o zaman bu kısır döngü hiç bitmeyecek

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakaret olsun diye söylemiyorum ama ben daha önce böyle saçma düşünce görmedim sen atatürkçülere ayrımc diyorsan ya atatürk'ü tanımıyorsun ya da sorun cidden sende

1|0
    0|0
    • daha önce böyle bir düşünce görmediysen. pek kimseyi tanımamışsın demek

• Görmedim değik saçma çünkü ayrımcılığın en büyük düşmanlarından biri olan Atatürk'ün koyu hayranlarının onun izinden gidenlerin ayrımcı olduğu düşüncesi fazlasıyla saçma geldi

• Kendi yorumunla kendini vuruyorsun islamcı demekte bir topluluk grup demek ki onlar Ataturkten oncede vardı. Şu ülkede islamcı dinciler kadar millete karışanda yok.

0|0
    0|0
    • ama onları aşağılayarak nefreti körükledir

• Ne olamsını bekliyorsun herkes aynı kafa aynı düşünce yapısımı koyun mu bu millet?

• farklı düşünce yapısına saygı durmayan da chpliler mesela

• Ha Atatürk demişsin ha Atatürkçüler aynı şey bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...