Babanıza doyasıya sarılabiliyor musunuz?

Herkesi dünyaya getiren bir anne babası var evet ama her baba baba mıdır gerçekten? Sarılabildiğiniz kucağına yattığınızda huzur bulduğunuz bir babanız varsa lütfen kıymetini bilin. En değer verdiğim insandı benim babam beni hiç üzmezdi hep korurdu küçük kızını. mükemmel yetiştirdi bizi benim kahramanımdı. Hayalimde çocukluğumda onu hep hatırlamak istediğim gibi hatırlıyorum çünkü artık ona o kadar kırgınım ki. Dağıldık tüm bağımızı kırdı yıktı. Annemi aldattı hepimize yalan söyledi. Ama o kadar zavallıyım ki nefret bile edemiyorum ondan. Sinirleniyorum kızıyorum suratına bile bakmıyorum ama hala ona ihtiyacım var sanki. Allahtan korkuyorum. İsyan etmiyorum size şunu söylemek istiyorum. Lütfen ailenize bunu yapmayın. Hiç bir kız çocuğu böyle bir babayı haketmez. Evladınıza değer veriyorsanız öyle davranın geri dönüşü olmayan yollara sapmayın. Pişman olmak düzeltmeye çabalamak fayda vermiyor çünkü...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya boş versene benim hayatımın a-mına koydu neyine sarılayım. Evlat doğurmak ile anne baba olunmuyor bizi Allah yarattı ve onlara emanet etti emanete sahip çıkmayana anne baba demem ben.

1|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun başka bir şey diyemem😕

• Kapı gibi bir annem var kardeşlerim var birbirimize tutunuyoruz. Hayat cidden zor dostum...

• Aynen öyle kardeşim. Keşke hayat herkese aynı şartları sunsa. Ne diyelim kader. Buna da şükür.

En İyi Kız Görüşü

• İşkolik bir babam vardı ve paranın beni tatmin edebileceğini düşünürdü. Bir bebek evinin sıcak bir kucaklaşmadan daha değerli olduğunu sanıyordu ve beni yalnızca maddiyatla mutlu edebileceğini zannediyordu. Bazen ondan gerçekten nefret ediyorum. Hatırlamak istemiyorum!

1|0
    0|0
    • Halbuki mutlu etmek o kadar basit ki boşver kardeşim nefreti içinde barındırma. Bunun ağırlığını taşıma umuyorum ilerdeki hayatın çok daha iyi olacaktır. Biz çocuklarımıza bunu yapmayalım...

Erkekler Ne Diyor 3

• Sarılıyorum dünyadaki tek dayanağım herkes yalan hep o yanımda milletin mk babama bişey olmasın :D

2|0
    0|0
  • İnşallah düzelir baban.

1|0
    0|0
  • Yok nerdeeee Ada'mın havasından yanına yaklaşamıyorum ki varsa yoksa kızları

0|0
    0|0
    • Ne güzel kız kardeşlerin çok şanslı Allah bozmasın😔

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayir

1|1
    0|0
  • Evet. Yanımda oldukları her anın değerini bilmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • babamla aram hiç o dizilerde filmlerde olduğu gibi olmadı ben hep babamla mesafeli oldum sanırım bu küçüklüğümden beri öyle davranmamdan kaynaklanıyor ama ne biliyim gidipte sarılmak hiç içimden gelmedi bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Ben istesem de yapamıyorum artık içim atmıyor kusuyor sanki. O yüzden yap lütfen bir gün yanında olmayacak bunun farkına var doyasıya sarıl boynuna.

• İlgilendiğin için teşekkür ederim dostum :)

• ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• hayır.. hiç sarılmadım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...