Susmak istemiyorum bu defa ! (Yurtdışında yaşayan ve yaşadığı ülkenin vatandaşlığını alan gurbetçilerimiz) ?

Yurtdışında yaşayan ve yaşadığı ülkenin vatandaşlığını alan gurbetçilerimizin yalandan terörü kınaması yapmacık geliyor. Onlar ülkelerinde rahat huzurlu refah içinde yaşarken sosyal medyadan yaptığı açıklama beni tatmin etmiyor. Ülkenin durumundan şikayetçi olunca "ne güzel ülke işte beğenmiyorsunuz , nankörsünüz diyenlerin " bir zahmet gelip burada yaşamasını diliyorum. Aldıkları eğitim, ekonomik güç nufüsümüzün küçük bir kesiminin ulaşabildiği birşeyken ; öyle rahat bir sekilde yasabiliyorlarken yapmacik sekilde terörü lanetleyip bizde gerekli kurumlara isyan ederken , bk attirmazsaniz siz HAIN , kendi keyfini dusunen , yalancı , iki yüzlü insanlarsınız ! Ülkenin sizin gibi gurbetçilere ihtiyacı yok madem laf söyletmiyorsunuz o rahat poponuzu kaldırıp gelin korkuyla bizle beraber yaşayın ! Olur mu?

1|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum ve ne yazık ki şu anda cemaatlere para aktarımı yurt dışında ki koyunlarca sağlanıyor.. Aynen sana katılıyorum.. Hem gavurun ekmeğini yiyor hem kendi ülkesini gavura peşkeş çekenin kıçını yalıyor.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İçimden geçen herseyi öyle güzel yazmıssın ki, sana hak vermemek mümkün değil

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Haklısın kanka

1|1
    0|0
  • kesinlikle!

1|0
    0|0
  • ne alakasi var simdi? biz kurtardik gotumuzu nasilsa türkiyede olanlarin bize bir zarari dokunmuyo nede olsa kicimiz tehlikede degil , böylemi vicdansiz biliyosun yurt disinda yasayanlari? Bari hepsini bir tutma... gurbetci falan degilim ben kabul etmiyorum bu dedigini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana ne oldu simdi birden bire? Yurtdisina alismis insanlarin tekrardan trye dönup yasamasi kolaymi ki dönup yasasnlar.. Yurtdisina bir zahmet gelip bir kac yil yasa sonra o eski duzeni turkiyede turturupta dönebilecekmisin dönmicekmisin..

1|0
    0|0
    • Yurt dışında yıllarca yaşamış biriyim. bana bir şey olduğu yok. Eminim ki yurtdışında olsaydın senin de diğer yobazlardan farkın kalmazdı.

• teror sadece Turkiyede degil yurtdisindada herkes korkuyor

0|0
    0|0
  • Haklısın tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...