Kimseyle küs durmayı başaramıyorum?

Kimseyle küs durmayı başaramıyorum. Huzursuz oluyorum ve rahatlamak için ilk hep ben özür diliyorum. Haklı olsam bile. Bu huyum beni çok kolay bir insan gibi gösteriyor ne yapmalıyım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok kötü bir şey umursamaz ol.

1|0
    0|0
    • Umursamaz olmak benim için imkansız gibi bir ley

• yıllar önce bende öyleydim bir 6 7 sene önce falan hep kaybettim iyi insan olmak bu devirde çok kötü bir şey hep üzülen sen oluyosun senin üzülmen yerine başkasının üzülmesi daha iyi hakedene sadece iyi tarafını göstericeksin ego yapıcaksın eziceksin her zaman.

En İyi Kız Görüşü

• Burada engellediğim üyeler pişman olduklarını azcık belirtseler ben hepsını açarım mesela

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en iyisi

1|0
    0|0
  • Özür dilemek büyük Erdem ama bilinçli olursa haklı olduğun halde ne diye sen özür diliyorsun biraz sakin ol ve ağırlığını muhafaza et

1|0
    0|0
  • Duygularinla hareket edne iyi bir insansin.. Henüz bu durumdan dolayi cok fazla aciya maruz kalmadigindan beynin kalbine hukmedemiyor...
    Bence zamana birakmalisin :)

1|0
    0|0
  • Ne guzel

1|0
    0|0
  • özür dilemekle kolay olunmaz el öpen ağız kirlenmez aksine erdemdir herkes özrü dilemyi bilmez becermez sen kazanırsın ;)

1|0
    0|0
  • Bana sonsuza dek kusebilirsin

1|0
    0|0
  • Güzel huy

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyleyim ama bu değer verdiğini gösterir zaten herşey bir yere kadar merak etme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...