Sabah ezanından rahatsız olup konuyu AYM'ye kadar götüren kişi hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Sabah ezanından rahatsız olup konuyu AYM'e kadar götüren kişi hakkındaki görüşleriniz ve AYM'nin kabul etmemesi hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Güncel...

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben de böylelerinin yaşayıp oksijen israfı yapmasından rahatsızım nereye basvurmak gerek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım kişi müslüman değil ve Müslümanlara düşman o bakımdan gitmiş olabilir boş insan çok memlekette ağzına edeni etmezde milletin ezanına karışır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Din ve vicdan özgürlüğü denilen kurala aykırı bu. Ezandan rahatsızsa caminin dibinden ev almayacak. Benzer şekilde diğer insanlarda plaja gidince burdaki kızlar çıplak diyemez. Gittiğin yer denize girilen bir yer oranında kuralı öyle. Kimisi daha kapalı kıyafetler giyer kimi mayo giyer.

0|1
    0|0
  • Ezanla kimsenin alıp veremediği yok oradaki mesele hoperloların bangır bangır sonuna kadar açılması. Bizim burada öyle. hatta yanındaki kişinin ne söylediğini dahi duyamıyorsun. İnsanların hastaları var küçük cocukları var. Din dine saygı adı altında yapılan bu egoizmleri kuran bile lanetlerken hala neyin savunmasını yapıyorsunuz siz. Tıpkı kuranın dediği gibi. Hala atalarınızdan gördüklerinizle yasıyorsunuz hiç aklınızı kullanmıyor musunuz. siz.

0|0
    0|0
    • Öyle abartılı ezan sesi ne burada ne de gittiğim onlarca şehirde duymadım, ses seviyesi iyi. Hatta bizim evde camlar kaplıyken duyulmuyor bile camiye yakın olmamıza rağmen.. Merak ediyorum da Avrupada pazar günleri ortalık çan sesinden geçilmezken de çan sesinden rahatsız oluyorum diyebilir mi bu şahıslar. Yoksa orası Avrupa medeniyetin eşiği (?) falan deyip susar mı?

• Hadi benim ki düşük her sabah uyanip ağlayan üst kattaki bebeğe ne demeli. ve daha ne örnekleri var. Bir iş yeri açılış yaptığında anında orada biten zabıtalar desibel dişyipte ceza keserken bu desibel neden camilere uygulanmıyor. Yapmayın allah aşkına. insanları bu dine düşman ediyorsunuz. Bu yaklaşımlar yüzünden insanlar dindarım demeye utanır oldu artık. Yapmayın allah aşkına yapmmayın ahirette bunun hesabını veremezsiniz.

• Ezan okundu diye mi hesap veremeyeceğiz, çocukların en ufak sese tepki verdiklerini herkes bilir, yeni bir şey değil bu. Ayrıca senin ağzından ahiret ve hesap kelimelerini duymak da güzel tabi.

• Ezan sesi gibi yok 💚

0|1
    0|0
  • boş insanlar

0|1
    0|0
  • Bu kadar uğraşacağına evine ses izolasyonu yaptırsaydı daha yerinde olurdu.

0|0
    0|0
  • Bak deli oldum şimdi, şöle dinsizleri sınırdışı edelim. doğru yapmış aym

0|0
    0|0
Yükleniyor...