Şu garip hemşireye bir yardım dostlar :'( ?

Ben hemşirelik 3 öğrencisiyim, yani bu sene 3'e geçtim. Üniversitedeyim. Staja çıkıyoruz tabi ki ama bize her saniye dosya doldurttukları için pratiğim hiiiç iyi değil. Yani berbat durumda diyebilirim. Aletleri falan tanıyamıyorum, bir işi tek başıma yapmaya cesaret edemiyorum. Nasıl oluyor diye sormayın. Bizim okul tam bir yazı işi meraklısı, bu yüzden. İşe başlayınca bunu aşabilir miyim acaba? Yani işe başlayınca orada mı öğrenirim birçok şeyi, yoksa direkt her işi yapmamı mı beklerler benden? :'(

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini gelistirmen lazım

0|0
    0|0
    • Nereden biliyorsun? Mesleğin ne?

• Yorum isteyip şahsına bişey demediğim halde atağa geçen sen olduğun için kezban ben oluyorum haklısın.

• Saplayasım geliyor dedim, ne var bunda

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendini çalışmaya başlamadan önce geliştir sonra hastanede insanların damarlarını patlatiyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lise stajında neysede üniversteden sonra senden performans beklemeleri normal. Meslek lisesindeyken stajımı silah fabrikasında yapmıştım fabrikaya adım attığımda öğrenci oldumu unutuyordum :D Bu süre zarfında mezun olmadan aş kendini.

0|0
    0|0
  • Beter ol çünkü hemşireleri hiç sevmiyorum.

1|0
    0|0
    • Ben senin için ölüyorum zaten

• Mesela ben ne kan almasını ne serum takmasini nede iğne yapmasını biliyordum ama hepsini öğrendim, bir sıkıntı ilmaz pratikle aşarsin bu durumu...

0|0
    0|0
    • Peki servisteki aletler, eşyalar falan :/

• Hemşire misin? Hangi serviste çalışıyorsun?

• Hayır değilim askerde sağlıkciydim oradan biliyorum...

• Sen herşeyi yaparsın hiç şüphesiz 😀

0|0
    0|0
  • Sen hic bir is yapma ezerler yanlislikla

0|0
    0|0
  • hersey yavas yavas gülüm..

0|0
    0|0
  • Ne mutlu sana...

0|0
    0|0
  • staj yaptığın servisin sorumlularına göre değişir ama bu

0|0
    0|0
  • Hangi okul sizinki bende hastanede asistanım

0|0
    0|0
    • GOP ünim

• Çok egolusun ben ankaradayim senin gibi davranackalr hemen değiştiririm kimseyle ugrasamm bejmn mesleğim olacak daha alet edevati tanımıyorum diyorsun sen nasıl enjeksiyon yapacan nasıl yarım edecek hocalara

• Hooop bu dkka hakaret yok tamammi ayrica bursa yaşların doğru yazıldığını mi düşünüyorsun tatlım beim bu sene son senem bittuni artık senin gibi okullu değilim ben ayrıca biz buralarda neler yapıyoruz senin ggibi elimize alet almadan okulu biturniyoruz ben 20 saat nobette kaldığını bilirim günlük 8 saat enfazla okulda olmak kolay sen çok biliyorsan birde gel insanlarla uğraş bakalım iğneden korkanimi bir kız geldiğinde yanında ki erkeklerin tacizinimi arasın canı aciyinca ana avrat kufredenimi arasın iyilesmedihi için dövmeye gelebimi arasın daha neler neler var biz yattığını z yerden saglikciyim demiyirum

• Pratik yaparak kendine güvenerek asabilirsin bunu

0|0
    0|0
    • Ya mesela pratikte sadece kan alma, damar yolu açma falan olur. Gidip de her önüme gelene üriner kateter takamam. Ya da gidip de tüm aletlerin, eşyaların kullanımını , ilaçları falan ezberleyemem. O nasıl olacak :/

• Bunu da bilen birinden yardım alarak öğreneceksin yaparım dersen olur pratik gerek durdugun yerden ogrenemezsn

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...