Eşcinsel kişiler hakkında ki görüşleriniz neler?

Evet arkadaşlar soru gayet açıklayıcı.. Eşcinseller hakkında ki düşünceleriniz neler? 😀

Güncellemeler:
Hadi güncel
Gncll

2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Profil resminde Jokervari adamı bir yerlerden biliyorum. :D Yazarken bile ürpermedim değil yani... Neyse, konuya dönecek olursak, saygı gösteririm, hatta sayarım ve severim (bir eş olası değil) ama çocukluktaki mutsuzluk olduğunu da düşünmeden davranmakta, zorlanırım... Heteroseksüelim ve homofobik değilim. Ne düşündüklerini merak ettiğimden sitedeki nerede bir eş cinsel varsa, takibe alırım. :D Aynı şekilde egzotik gördüklerimi de takibe alırım. Ama ayarlardan takip uyarımını kaldırdığımdan hangisi ne mesaj atmış henüz görmüşlüğüm yoktur. İtiraf etmek gerekirse, düzeltmeye çabalarım içten içe bazen. Ama çoğu kez de düzeltmek gibi şeyler söz konusu bile olmaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• herkes istediğini yaşar onlara karsı kötü bişey düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • Garipsemiyorum seçim şansları yok ki onların eleştiremem onları ama yakışıklılara yazık bize de yazık ya biz duruken yakışıklı gidip... :(

0|2
    0|0
  • En az bizim kadar normaller. Hiçbir şekilde on yargılı değilim. İnsanların kişiliklerine değer veriyorum, cinsel eğilimlerine renklerine dinlerine ırklarına değil

0|1
    0|0
  • Cok iyi seyelr dusunmuyorum oyuzden buraya yazmiyim bence fena olur

0|1
    0|0
  • Kendi seçimleri kimseye laf düşmez bence

1|1
    0|0
  • umrumda değiller

0|1
    0|0
  • Allhin takdiri halimize şükredelim

0|1
    0|0
  • bisexm ve gayet güzel bir kızla ilişki

0|1
    0|0
  • Tercih meselesi...

1|1
    0|0
  • Ne düşüncem

0|1
    0|0
  • Sanırım öylesin.. Psikolojik sorunları yüzünden böyle olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun çok büyük günah ama doğuştan gelen bir şeymiş fakat bununla baş edin doğuştan geliyor diye teslim olmayın diyor

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 16

• Ekstra birşey düşünmüyorum nötr tek düşündüğüm eşcinsel oldukları umrumda değil isteyen tazu fasulye ile evlensin sevişsin banene.

1|2
    0|0
  • Saygı duyarım, doğal bir şey sonuçta.

0|1
    0|0
  • heteroyum , homofobik değilim.

1|2
    0|0
  • Normal insan iste...

1|2
    0|0
  • eşcinsel olduklarını düşünürüm, başka ne olabilir ki 😶

1|1
    0|0
  • saygı duymak lazım. Aslında lutfediyormuş gibi saygı duyuyorum demek bile yanlış cinsel tercihin üzerinde oturup kafa yormak gibi bir misyon yüklenmek zorunda hissetmediğimiz sürece hiç bir önemi yok. kime ne kimi ne ilgilendirir.

1|1
    0|0
  • kişisel kararlar tabisi, herkesin tutmak istediği, görmek istediği vermek istediği almak isteidği kendine yani XD

1|1
    0|0
  • Severim aralarında iyileride vardır sapkınlarıda.

1|1
    0|0
  • Kendi tercihleri

1|1
    0|0
  • Severim genelde.

1|1
    0|0
  • İyi şeyler düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Fazla yakışıklı/güzel olurlarsa o tarafa geçiyorlar diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Tercih meselesi. Ama gelip bana öpeyim mi falan derlerse döverim.

0|1
    0|0
  • imkanım olsa hepsini öldürebilirim

0|0
    0|0
  • Benden uzak olsunlarda ne yapıyorsa yapsınlar umrumda değil

0|0
    0|0
  • Bana dokunmayan eşcinsel bin yaşasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...