Dar pantalonlar ve taytlar yasaklanmali bence?

En kotu fizikli kizlar bile bunlari giyerek iyi gozukuyor isiniz gucunuz aldatmaca ve kandirmaca. Bunlar olmayinca oyun hamuru gibisiniz kizlar niye kandiriyorsunuz erkekleri?

0|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Bizim isimiz gücümüz aldatmaca, kandirmaca... sizinki ne peki? Ona buna y... vsa sonra el degmemis kiz pesinde kos? bunu ne olarak adlandiriyorsun peki?

1|0
    0|0
  • Tamam yasaklansın ne giyelim

0|0
    0|0
  • Tayt yasaklanabilir ama dar pantolon en sevdiğim 💖

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var ya daha cok onlari giyince hatkari ortaya çıkıyor. Mesela bol giyincede sanki kilolu mua gibi cikiyor oylemiyim? Yoo boyum 165 kilom 54 gayrt normal 😌

0|0
    0|0
  • yoo tabiki hayır dar pantolonlar yasaklanmasın tabiki saçmalamayın siz abdest alamayanlar gibi paçasız geziyosunuz biz size bişey diyomuyuz? hayır

0|0
    0|0
  • aslinda kandiramaz ama sen kanacak kadar... :D

0|0
    0|0
  • Tayt giyince kötü fiziği olan yine güzel gözükmüyor ki dımbıl dımbıl sallanıyor her tarafı

0|0
    0|0
  • Herkese yakismz bence

0|0
    0|0
  • Kanmayın sizde

0|0
    0|0
  • Yaw he he.

0|0
    0|0
  • Ulan andaval sen de her tayt, dar pantolon giyen kizi kesmek zorunda misin? Bkma rahatsiz olma alagavat seni ilgilendiren ne? Kizlar onu giymesin bunu giymesin napalim biz? Ha bu arada o laf attigin kizlar verse nefessiz.. neyse :)

0|0
    0|0
  • Dar pantolon kaldırılsın da tayt kalsın ya

0|0
    0|0
  • Kanmayın.

0|0
    0|0
  • Giymedigim icin benim acimdan sorun yok

0|0
    0|0
  • Kanmayın arkadaşım😂 Ama haklısın yakışan giymeli😊

0|0
    0|0
  • herkezin hayatina herkez karışamaz

0|0
    0|0
  • Erkeklerse giyiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet yasaklanmali

0|1
    0|0
  • Pantolon, Bluz, Tişört, Kazak Vs. Giysilerin İçerisine Tıbbi Müdahaleler İle Girenler...

0|0
    0|0
  • ve makyaj da yasaklansın

0|1
    0|0
  • Kıza yatağa atcak item olarak bakıyorsan kandırmaca olur tabi. Kız soyununca kötüleşcek. Hayatının %95'inde giyinik olduğun için kandırmaca değil bence. Sen de tarz giyin ödeşin.

1|0
    0|0
  • Edepsiz tüm giysiler yasaklanmalı...

0|0
    0|0
  • Yakisan giysin knk jsjs

0|0
    0|0
  • boşver reis heveslerini alsınlar işte, onlarda bir mayli sayrus, bir selena gomez, bir eva mendes birazcık cenıfır lopez olmak istiyordur XD

0|0
    0|0
  • Yasaklanmiyosa bile orantisiz vucutlular giymesin kizlardan soguyacaz arkadas :-)

0|0
    0|0
  • Senin fikrin umurlarında değilken bunu aldatmaca olarak adlandırman komik

1|0
    0|0
  • Kızlar nasıl rahat ediyorsunuz o şekilde merak ediyorum. Streç filmle sıkıca sarılmış anne keki hissi uyandırıyorsunuz bende 😀

0|0
    0|0
  • Ya bir sktr sen kim oluyosun a.. q

0|0
    0|0
  • Yok bakıyorum ben

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kalkmasın ya kime bakcaz ozaman