Ailemi çok seviyorum ama aynı zamanda onlardan utanıyorum?

Annem ve babamı çok seviyorum onlar benim her şeyim ama cahil ve köylü oldukları için onlardan utanıyorum... İkisi de ilkokul mezunu babam çiftçilik yapıyor. Tamam onları çok seviyorum ama arkadaş ortamında birinin anne babasi cerrah diğeri elit kesimden falan olunca insan ister istemez utanıyor... Üstelik babam oldukça yobaz bir insan kendi görüşü dışında her şey yalan ona göre... Ne yapıcam bir akıl verin.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendince haklı olabilirsin ama benim sana ne faydam olucak burdakiler sana ananı babanı öldür kurtul ya da azarla uyar dese yapacan mı. Sen utanma anan baban lan o senin her ortama sok laf edenin ağzına sıç. Bak ben ailemle sorunlar yaşıyorum kendimi bildim bileli ben kızarım laf söylerim onlar bana söyler ama bir allahın kulu onlara gözünün üstünde kaş var diyemez ağzıma sıçsalar diyemez. Annemle kanlı bıçaklı olduğumuz zamanlarda babam dahi bana laf söyle zoruna gider hemen savunurdu beni senin başına bişey geldiğinde o elit kesimler olmicak yanında akıllı ol

0|0
    0|0
    • O hayatlarına özendiğin arkadaşlarının yanına giyinip kuşanıp gidebiliyosan o çok utandığın çiftçilik yapan babanın sayesinde.

En İyi Erkek Görüşü

• Utanma onlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Utanmamalısın bence. Zor durum ama benimde babam öyledir mesela bende ona gerektiği gibi davranırım fazla konuşmam

1|2
    0|0
  • Hastamisin ya sen? Annenden babandan nasil utaniyorsun anlamiyorum, ekmek parasi bu arkadaslarindan sanane? Aman Allahim 20 yaslarinda olduguna eminmisin sen? Tovbest ne insanlar var

0|0
    0|0
  • Onlardan utandigin icin kendinden utan

1|0
    0|0
  • bunları bilseler onlarda senden utanırdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...