Çirkin insanlar neden tanrıyı sevsinki?

çirkinler neden tanrıyı sevsin iki insan düşünün biri güzel biri çirkin güzel olan kişi hayatı boyunca yalnız kalmaz arkdaşları sevgilisi ailesi olur tanrıyı sever ibadet eder mutlu olur ama çirkin insan hayatı boyunca yalnız kalır kimse tarafından sevilmez toplum tarafından dışlanır neden tanrıyı sevsinki bu tamamen adaletsizlik ve iki yüzlülük tanrıya karşı hiçbir zaman diz çökmücem bana saygı duymayan insanlarada saygı duymucam şimdi imtihan falan diyen olur ama hergün lanet okuyarak uyanıyorum hayvanlar bile insanlardan daha insandır...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın ben çirkin değilim ama yinede mutsuzum yalnızım adalet yok

0|0
    0|0
    • sen atlatırsın merak etme

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bende onu diyom niye seveyim ki tanrıyı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğee bir tanrı varsa onu affetmem için bana yalvarmak zorunda kalacak.
    Nazi Kampı Duvar Yazısı.
    Ayrıca Sanada Katılıyorum ya.
    Sadece bu tip bilmem ne konusuda değil.
    Neden birine bişeye kölelik edelim ki özgür olmak eşit olmak varken. Nerde adalet?

0|0
    0|0
  • Tanrı diye birşey yok zaten

0|3
    0|0
  • İmtihan falan diyen olur demişsin de.. İmtihan bu zaten bence senin imtihanın ve başkalarının da imtihanı. Verdiği tepkilerle dışlayanlar için de yani

0|0
    0|0
    • hayatın boyunca arkadaşsız eşsiz dostsuz toplum tarafından dışlanınca anlarsın imtihanı iki tane dostum var biri kedim biri bilgisayarım

• Ben senin yaşadıklarını küçümsemedim farkındaysan sınavındır diyorum sadece.. Sen buna isyan etmeden üstesinden gelirsen başarmış olursun ama bunu başarmak çok zor anlayabiliyorum seni

Erkekler Ne Diyor 7

• adalet yok bu dünyada
    çok boktan bir dünyadayız

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olduğu icin ve ailesi yanında oldugu icin sevebilir..

0|0
    0|0
  • @JetLeg geçen bundan bahsediyodum işte :)

0|0
    0|0
  • Neye gore cirkin kime gore cirkin degisken bir sey de. Olmayan tanriyi sevsen ne sevmesen ne.

0|0
    0|0
    • keşke senin gibi düşünebilsem keşke ateist olsam

• Zor da degil biraz bilim biraz objektif gözlem birazda akılla oluyor bu iş. Ama yinede neye istersen ona inan seni mutlu eden hangi inancsa ona inan.

• İşte böyle iyan edecekmisin diye sınav.

0|0
    0|0
    • kardeşim işe bile almıyorlar ben nasıl ekmek parası kazanayım bir akrabanın yanında işe girmiştim dalga geçmişlerdi sonra ben üzülünce yaptıklarına pişman oldular ama dayanamadım çıktım işten şimdi diceksin başka işmi yok iş var ama kimse benim gibi birini işe almıyorlar daha çok müşterilerle yüzyüze görüşücek insanları ikna edicek eleman arıyorlar

• Sabret bulursun iş isyan etme.

• Çirkinlik sevmemeye engelmi

0|0
    0|0
    • açın halinden tok ne anlar

• Deme oyle kardesim ayıp gunahtir. Uzulursun ilerde yapma boyle şükret her haline

0|0
    0|0
Yükleniyor...