Uyruğuna kürt yazmak nasıl bir mantıktır?

Bugün iş görüşmesine birisi geldi. Başvuru formunda uyruğuna kürt yazdığını görünce şaşırdım. Siz olsanız ne tepki verirdiniz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• "Böyle bir uyruk bulamadık. Uyrugunuzu araştırıp tekrar başvuru yapın!" derdim.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu hatalı bildirime girer ve kişiden bunu düzeltmesini istersin çünkü kürt diye bir uyruk yok. Zira uyruğu kabul etmek devleti kabul etmek anlamına gelir. O nedenle kürt devleti yok ve uyruk da yok. Eğer kürt diyorsa uyruğuna o uyruğa ait nüfus cüzdanı ve pasaport vize belgeleri ibraz etmesi gerekir. Kişiye hatalı bilgi beyanından dolayı dava açabilirsiniz. Altında doğru bilgi verdiğine dair imza bölümüne imza atmışsa tabiki.

0|0
    0|0
  • Bir insanın Kürt olmadı sorun değil ama yaşadığı ülkeyi yazması gereken yere kürdüm yazıyorsa p bölücülük, faşistlik yapıyordur...

0|1
    0|0
  • Bende kürdümde tam kürtmüş o ashajshja

1|0
    0|0
  • Bende kürdüm ama yaptığı saçmalık

0|1
    0|0
  • Eleman uyruk ile ırkı birbirine karıştırmış. Olur öyle.

0|0
    0|0
  • Miliyetçi damarı yüksek olan biri sanırsam.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki tüm kürytler oryspcocugudur. Vatansiz, bayraksiz olmak kolay degil. Biraz hak versen :)

1|2
    0|0
    • Ağzini toplalan bende kürtum ama evde askerligini yapmayam yok kardesim Şu an sözlesmeli er can dostum kardesim dedim kardesim astsubay bu ülkede en buyuk bölücü senin zihniyetindekiler bence ırk gozetmeksizin diyorum tabiki kürtlerde de varsa lafim onlarada Burasi Türküyle kürdüyle laziyla cerkezi pomagi maciri arabiyla TÜRKİYE CUMHURİYETİ dir

• Türkiyede yaşıyor uyruğuna kürt yazıyor ilginç bölücüdür büyük ihtimal :)

0|0
    0|0
  • Kürtse kürt yazacak tabi ne yazsın laz mı

0|1
    0|0
  • Normal bence ille türk olması gerekmez yani arapta olabilir yahudide

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Diğerleri de özgür iradeleriyle böyle yazar umarım. Ben destekliyorum. Kimin terörist yanlısı olduğunu daha kolay belirleriz böylece.

0|0
    0|0
  • A*mk kürdü der gülerim gurur duyuyor heralde

0|2
    0|0
  • direk ağız burun dalardım...

0|1
    0|0
  • K÷rt lütfen ✋

0|1
    0|0
  • bir tepki vermem istediğini yazdırsın iş görüşmesinde ırkının bir önemi yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...