Twitter da #ÜlkemdeSuriyeliİstemiyorum tag ı açılmış siz neler düşünüyorsunuz?

Şahsen ben de istemiyprum. Kimse burda yok onlar bizim kardeşimiz yok hiç mi vicdanınız yok diye boş ajitasyon yapmasın 4 milyondan fazla ne idüğü belirsiz İngiliz i de ülkeye doldursalardı ve onlar tavşan gibi üreyip bizden fazla haklara sahip olsalardı yine aynı tepkiyi verirdim. Adamlar güya çok zor durumdalar ama hala seks yapıp ürüyorlar maşallah zevklerinden gram taviz vermiyorlar biz de vergilerimizle onları besleyelim ne güzel dünya valla bizden enayisi zor bulunur

1|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı fikirdeyim benim atam bu ulkenin bedelini kaniyla odedi o bedel odemekten kacip buraya gelecek benim bedelini odedigim pastadan ayni payi alacak olmaz istemiyorum orda savasanlarin es ve cocuklarindan baska kimse vatsndasimiz olmamali ki onlarin da buna hakki yoktur fakat madem hak verilecek bari hak edene verilsin, yeni turkiyede turk olmak kendi topraginda esir azinlik olmak diyince bazilari bana kiziyo benim cocugum senelerce yaris ati gibi ders calisiyo ben dersane vb yerlere bir servet oduyorum elin suriyelisi geliyo ayni unv ye sinavsiz giriyor resmen hakkimi gasp ediyor oteki kpps sorularini caliyor devlete bizi sokmamak icin sorarim kendi milletimin insanina bu devletin sahibimiyiz esiri mi?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• müslüman bir insan böyle düşünemez bizim burda doğmamız sadece allah cc nin istediği afrikalı bir zenci olarakta doğabilirdik alla cc verdiği şeyle başkasını kovmak saçma

0|2
    0|0
    • Elhamdülillah müslümanım ama müslüman olmak aynı zamanda vatan millet sevgisini de gerektirir ! Ülkemi seviyorum ve ne olduğu belirsin 3-4 milyon insanın daha biz zor durumdayken ülkeye doldurulmasını doğru bulmuyorum ! Benim gençliğim sınavlarla çürürken onların sınavsız üniversiteye alınmasını doğru bulmuyorum ! Bu ülkenin insanı olduğum halde onlar rahat edecek diye kendi ülkemde sığıntı gibi olmayı hazmedemiyorum ! Ben ülkemin 50 yıl sonrasını da düşünüp bu insanların ilerde başkaldırabilme ihtimalini de düşünüp ülkemi sevdiğim için gitmelerini istiyorum! Problem?

• Müslüman arkadaşımıza bak küfürler ediyor, bir de cahil. Seninle aynı dinde olmaktan utanıyorum. Rezil

• @verbisdiablo herkes din profösörü kesinlmiş götünden uyduruyorsun göt ten rahatsız oluyorsun amam suriyelelri kovalım diyorsun mü'min kardeşim sensin okey

• Vatandaşlık verilecekmiş...

Türk-i cumhuriyet vatandaşlarına daha oturma izni verilmiyor

0|0
    0|0
  • Ülkemde yasayabilirler. Her vicdan sahibi kişi de benim gibi düşünür ama vatandaslik verilmesine ve haklar verilmesine karşıyım

0|0
    0|0
  • Ne diyosun sen ya seks yapıp ürüyolarmış da bilmem ne insan müsvettesi seni tespit yapıyo bir de kuş kadar beyniyle

0|1
    0|0
    • al evinde besle o zaman bacılarını da suriyelilerin koynuna sok te Allam ya konuşturtuyorlar illa

• Müslümanlık İnsanlık mı? Bunları ağızına alma sen ne olur ya cidden bak senin gibi bir yaratık söyleyip değersizleştirmemeli bunları çomar falan filan duyduğun lafları satma bana olur mu ben varım senle bir araya gelmeye medenice var mı cesaretin öZgüvenin? Bakalım kim çomar kim kimin kalibresinde değil kabul mü?

• Ne oldu cevap versene kim kalakaldı boş beyin seni

• Destekliyorum ttyi

0|0
    0|0
  • Doğru bende istemiyorum

0|0
    0|0
  • ks adminleri kapatın bu nedir ben bir soru soruyorum yok provokatif yok politik die kapatıyosunuz

0|0
    0|0
  • Kardeşlerimi seviyorum ve durumumu onlarla paylaşıyorum. Bundan da gocunmuyorum.

0|0
    0|0
    • al evinde besle o zaman ya da 50 yıl sonra güçlenio adapte olup ülkenin anasını bellediklerinde de kardeşlerinle aynı durumu paylaş

• Ahahahah suriye iyi olsun da onlar oraya gidiceklermiş hahahahahah kesin giderler başka fıkra var mı? . uzun vadeli düşünmek gerek. savaş bitse bile çoğu ülkesine geri dönmeyecek. bir on yıl sonra ne durumda olacaklar, bunu düşünen var mı? hiç ara vermeden, peşpeşe çocuk yaptıkları da düşünülürse sayıları bilmem kaç milyona varacak. (matematiği iyi olanlar hesaplasın bir zahmet). e bunların kimi işe girecek, düşük ücretle çalışacak, kimi dilenciliğe, hırsızlığa devam edecek, kızları kuma olacak... sonra toplumsal yaşamda yol açtıkları sorunlar ne olacak peki, yol yordam bilmezler, temizlik, görgü kuralları vs hak getire. böyle insancıl insancıl konuşmak kolay. işinizi bu göçmenler yüzünden kaybettiğinizde, oturduğunuz semtte kiralar fırladığında, çocuğunuza hastalık bulaştığında ya da suriyeli komşularınızın pisliğinden, gürültüsünden ve görgüsüzlüğünden kafayı sıyırdığınızda da böyle sevgi kelebeği olabilecek misiniz bakalım? Allah hidayet versin

• ALLAH cümlemize hidayet versin. ALLAH'a şükür sevgi kelebeği olmada sıkıntı göremedim. Aşırıya kaçmadığım müddetçe benim canımı yakmadı. Aksine insan kazandım, güzellik kazandım ve iyilik kazandım. Seninle bu boş muhabbetin içerisine dahil olmaya daha fazla niyetim yok. Hakkında hayırlısı olsun.

• Haklisin. Tamam zor durumdalar yaslilari bayanlari anlarim ama 15-30yas arasi gencler bile gelip bizim ulkemizde orda bulamadiklari rahati bulup soytari gibi geziyolar. Turkmen daginda kucucuk cocuklardan tut 80kusur yasindaki dedeler bile topraklari icin cephede savasirken vatanlarini birakip gelmelerini dogru bulmuyorum kendi vatanlarina sadik olmayan insanlardan vatandasimiz oldular diye bize sadik olmalarini bekleyemeyiz.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle üstelik gelip burda karı kız kesiyorlar yol kenarlarında boş boş !

• İnancim geregi irkciliga karsiyim ama her milletin kendine has karakteristik ozellikleri var yarin bir gun bir kaos karmasa oldugunda ben onlarin cogunlugundan her turlu kotulugu beklerim.

• kesinlikle öyle

• İyi de sandıkta niye tepki vermediniz? diye sorarlar adama...

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ev kiraları ayyuka çıktı
    300 liradan 800-900lere ulaştı suruçta
    ve her apartmanda 100 civarı suriyeli oturuyor
    şimdi olan kime oldu suriyeliye mi
    kime yazık
    ben istemiyorum açıkcası ülkelerine dönsünler
    yeter artık iyi yedirdik onları bence

0|0
    0|0
    • aynen öyle hala daha adamlara yok onlar kardeşimiz diye ajitasyon yapıyorlar gel de delirme

• biz okul kazanıp atanıcaz diye kıçımız yırtıldı sağlığım bozuldu vallahi
      adamlar beleş okul beleş iş bu kadarı da olmaz yani

• ee tayyibi başa getirirseniz olacağı buydu. ben bu olacakları çook önceden kestirmiştim bu adamın 1 oy için yapmayacağı delilik yok.

• Bende istemiyorum

0|2
    0|0
  • Biz onların ülkesine düşsek çoktan katletmişlerdi

0|1
    0|0
  • Aynen istemiyoruz.

0|2
    0|0
  • Valla kardeş burası Türkiye burada ayarlı yaşayacaksın burada düzgün yaşayacaksin bunlar nasil olacak? Toplumda bir birlik ortaklik olacak ki toplum sorunsuzca yaşasın Türkler olarak bizler bile kendi aramizda anlaşmazliklar olurken ayni dili konusmadigimiz ortak yonlerimiz olmayan insanlarla nasil olur da yasayabiliriz? Bu akla mantiga sığan bir şey mi Allah aşkına !! Bu ülke bizim bize göre yaşanacak bu ülkede Türkler yaşacak o kadar ✋✋

0|0
    0|0
  • ISTEMIYORUM. Turkiyede turkten bol herkes var ya. turkler yasasin burda ciksinlar gitsinler. Ama olur mu onlar vatandas olup oy kullanacak.

0|1
    0|0
  • bir yerde onlarıda anlıyorum savaştan kaçıp geldiler ama yollarda mollarda hep dileniyolar sokakta türkce duyamaz oldum bende açıkçası içimizde olmalarından biraz rahatsızım şu ülkelerindeki savaş bitsede bir an önce dönseler ülkelerine

0|1
    0|0
Yükleniyor...