Annem babam hep kavga ediyorlar bıktım artık?

Öncelikle uzun yazı okumak istemeyenler okumasın. Annem babam benim küçüklüğümden beri hep kavga ediyorlar sadece tartışma olsa yine iyi ama babam anneme hep vuruyor. Şimdi bile kavga ettiklerini duyuyorum babam şeker hastası ondan çok sinirli gözü hiç bir şey görmüyor vururken aciz hasta yani. Anneme sen beni aldatıyorsun, eve geç geliyorsun birilerinin altına mı yatıyorsun diyor. Annem desen psikolojisi berbat durumda ikisine de çok üzülüyorum hatta bazen odama çekilip ağlıyorum seslerini duyuyorum uyuyamıyorum. Kaç yaşında insanlar artık olgunlaşmaları gerekirken böyle olmaları beni inanılmaz üzüyor. Hatta evi terketmek istiyorum ama gidecek bir yerim de yok. Bunu sizinle paylaşmak istedim bana destek çıkarsınız diye. Kötü yorum istemiyorum çünkü benim de küçüklüğümden beri psikolojim berbat durumda. Troll de değil ayrıca. Babam hasta, annem evi terketmek istiyor birkaç sene önce boşanacaklardı ama boşanmadılar babam hasta diye. Annem babamı sevmiyor. Babam ise kıskançlığından anneme şiddet uyguluyor. Ablam evli. Abimle ben varız bir tek ama abimin umurunda bile değil. Ben ne yapacağım peki?

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...