Yakışıklı olup olmamak benim için çok önemli neden mi?

Çünkü herşey bu kadar basit dostlar. herşey bu kadar basit. eğer yakışıklıysanız değer görürsünüz, saygı görürsünüz, dediğiniz dinlenir, yap dediğiniz şey yapılır. Eğer değilseniz bu dediklerimi unutun çünkü olmayacak. kendimden biliyorum. para vs gibi etkenleri boşverin parayla değerli oluyorsanız zaten değersiz beş para etmez birisiniz demektir sorun para değil.
şimdiye kadar kendim gibi çok fazla insanın sesini duydum dışarıda internette sözlüklerde forumlarda... Dün saçımı 2ye 4 kestirince ( kısa) anladım bende tip olarak kötüyüm. tamam belki çirkin değilim belkide öyleyim emin değilim, ama yakışıklı değilim bunu anladım. Kendimi yakışıklı göstermek için çok uğraşıyordum bunu insanlar için değil kendim için yapıyordum gerçekten çünkü zaten çevrem değiştiği için ve birkaç kişisel neden. yazın gelmesiyle iyice asosyal oldum ama yinede yakışıklı görünmek istiyordum dışarı çıkmasam bile çünkü kendimi öyle iyi hissediyordum.
Kendime bakınca falan ama bunlar yakışıklı olmayan biri için çok zor şeyler bir süre sonra sizi bıktırıyor çünkü çok zor yakışıklı olsam bu kadar uğraşmazdım.

Sizden klişe cevaplar istemiyorum, sadece ne düşünüyorsanız onu yazın gizli ve normal sizin tercihiniz.

0|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden kızlar bunu aşırı derecede takıntı yaparlardı güzel olanlar bile kendilerini çirkin olarak görürlerdi. Şimdi farkettim bunu da son zamanlarda erkekler daha takıntılı bu konuda.
    Önemli olan iç güzellik demicem çünkü inanmadığım bir şeyi söyleyemem bir yere girdiğimde insanların dönüp bakması aynaya baktığımda fotoğraflar da iyi görünmek insana özgüven veriyor kendini harika hissettiriyor önerim vücut çalışman olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerine. yerden göğe kadar haklısın ama emin ol ki seni sen olduğun için seven biri mutlaka olacaktır. Belki 20 yaşında, belki 25'inde, belki 30'unda belki çok uzun bir zaman sonra. Allah herkesin kısmetini alnına yazar. Sen ne yaparsan yap bunu değiştiremezsin. İstediğin kadar yakışıklı ol, elinden 50 kız geçsin 2 ay ilişki yapıp sonra ayrıldıktan sonra ne önemi var? Yoksa kızlar beni beğenmiyor diye mi üzülüyorsun? İnan bunların hiçbir önemi yok. Teyzem şu an kanserle mücadele ediyor ve ben o vakitten sonra anladım ki hiçbir şeyin önemi yok. Herşeyin başı sağlık. Sen kızları boşver, seni sevene bak. O seni herşeyinle sevecek tek kişidir. Umarım söylediklerim yararlı olur. Senden bir tane daha yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• haklısın yakışıklı güzel fiziği düzgün bunlar olmayınca olmuyo ne yazıkki biz burda kızıyoruz böyle insanlara falam ama bazen bizim bile farketmeden yaptigimiz oluyo insan ayırdığımız sadece dışına bakarak

0|0
    0|0
  • Benim icin onemli degil guzel olmak veya yakisikli olunmasi. beynini bos islere calistirip , bazi seyleri arastirmaktan keyif almiyorsa ne yapayim o dis gorunusu ben.

0|0
    0|0
  • Ben seni cok iyi anliyorum insanlar her ne kadar aksini iddia etsede olan bu

0|0
    0|0
  • Bizi bu hallere dusürenler utansın.

0|0
    0|0
  • Amann bişey olmaz sen iyi niyetli ol kardeşim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen çık dışarıya hava al accık, takılma böyle şeylere. Bunalım sokmuşsun kendini. Bu güne kadar gördüğüm güzel kızların yanında yakışıklı çocuklar yoktu çoğunlukla.

1|0
    0|0
  • Toplum içinde onemli olan iç guzellık kavramı kabul gormusse de bu sozu soyleyen nıce kadınlar bıle içten içe kendılerıne ıtıraf edıyorlar , ayy hiç yakışıklı degıl !!!

1|0
    0|0
  • Arkadaşım herkes nasibini yaşar. Yakışıklı olup olmamak senin seçimin değil. allah tarafından yaratılış bu. O yüzden sende herkes kadar değerli ve önemlisin. Asla kendini onlardan eksik görme. Asla kendini dışlama. Eğer seni dışlamanin peşinde olan kişiler var ise onları hayatından çıkar.

0|0
    0|0
  • ben tipim yüzünden ne iftiralara uğradım var ya. adres sorsam bile bana dik dik bakıp kaçıyolardı. sanki tecavüz edecez mk.

0|0
    0|0
  • takılmayın böyle şeylere erkekler 30 dan sonra oturur

0|0
    0|0
Yükleniyor...