BAZI Dindar İnsanlar Neden Herkese Küfür Eder, Taciz Eder?

Sorum bu arkadaşlar neden cuma günü namaza gidip cumartesi karıya giderler kendileri her boku yiyip bir başkası ya da karşı cinsi yapınca yapınca namusuna 7 sülalesine küfür ederler sosyal medyadan orasının burasının hiçbir alaka olmadan sırf taciz etmek için 'sence nasıl;)' tarzında resim atarlar sözlü taciz ederler ve yaptıkları hesaplarda profil resimleri dahil dini içerikler olur? Neden dün allah birdir deyip yarın kendilerini patlatıp binlerce insanın 'dini görev' olarak canını alırlar? Böyle olmayan dinine bağlı insanlar tabiki var ama böyle insanlarla karşılaşmayan yoktur ben dahil. Siz de bunlardan biri değilseniz hakaret etmezseniz sevinirim iyi günler

Güncellemeler:
Biri nerden biliyosun cumartesi karıya gittiğini kerhanede mi karşılaştın diye sormuş, Ula cömal dün qarı siktim haa ehe x) diye diye gezinince bilmeyen olmuyo

1|1
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar küfür etmek günahtır, dinimiz hoş görü dinidir derler ama ben dinlere inanmıyorum dediğin zaman sana küfür ederler, inanmıyorsan saygı duy der..
    Hani hoş görü? Hani küfür günahtı?
    Ayrıca onlar benim inançsızlığıma saygı duymazsa, bende onların dinine saygı duymam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunun dinle alakası yok her türden insanlar var bunu dindar gözükmesin bağlayamazsın mükemmel olan İslam insanlar değil insan nefsine uyar Hata yapar bu sana onun dinini yargılama hakkı vermez. İyi günler

0|0
    0|0
    • Kardeşim soruyu okudun mu

• Onları Allah biliyor görüyor din üzerinden prim yapıyorlar kendini karşı tarafa iyi göstermek için öyle takılıyorlar benimde demem o ki onlara dindar insan deme sende biliyorsun müslümanlıkla alakası olmadığını kendını dindar gösteren insanlar diye tabir etmen daha doğru

• Tamam bacım

Erkekler Ne Diyor 24

• Ula Cömal :D :D

0|0
    0|0
  • Yapılan yanlış dine ait değil yapan kişiye aittir.. dinimiz bize küfür edip tacizde bulunun demiyor...

1|0
    0|0
    • Öyle demiyor ama her yerde müslümanım müslümanım ramazanda içki içen orrrrr çocukları diye gezinip her boku yiyenler de rahatsız edici

• uzatmicam benim düşüncem böyle

• uzatılacak bir durumda yok zaten ama sen yinede benim söylediğimi düşün :)

• Cumadan sonra ki gün karıya gittiğini nerden biliyorsun, kerhanede mi karşılaştınız?

0|0
    0|0
  • Çok dindar oldukları için olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
  • Bence ya hep yapacaksin ya da hic islamin orta yolu yok. Turkiye de cok az gercek musluman var.

Bende gercek hakkiyla yapmiyorum maaleaef.

0|0
    0|0
  • Sen dindar değil dincilere rastgelmişin bak ben dindarım kimse dindar diyemez etrafımdan tanıyanlar ibadetin gizli olanı makbuldür :)

0|0
    0|0
    • Dinci demek istemiştim zaten yanlış yapmışım^^

• Dindar insan öyle yapmaz zaten içki içen küfür eden bizim tatlı su müslümanlarımız oluyor yaptıklarının dinle alakası yok günahkar müslümanlar onlar da cezasını öbür tarafta çekicek bizlerde çekicez ama dini kötü gösterdikleri için daha çok azap var onlara

• Dindar demiyoruz onlara 😀

0|0
    0|0
    • Her ne deniyosa işte, anlayan anladı

• güncellemeye bak Asdf :D Haklısın

0|0
    0|0
  • Şirk her türlü pisliği yanında getirir o yüzden böyle olmalarına şaşmamalı.

0|0
    0|0
  • Bak şimdi ben bu zamana kadar kendimi temiz tutmaya çalıştım namazida kiliyorum. Benim arkadaşlarım da namaz kılıyor ama beni sürekli kadına teşvik ediyorlar. Şimdi ben mutsuzum Onlar mutlu sence bu nedir?

0|0
    0|0
  • Onlar dindar değil kendilerini dindar göstermeye çalışan riyakarlardır ciddiye almayınız sayın gizli üye :)

0|0
    0|0
  • Napsin adamlar cunaya gitmeden mi kariya gitsinler

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar yobaz ve dinin de imanından olan insanida dinden imandan cikarir

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir boyle bir sozle ispatliym islam is perfect, muslims are not.

0|0
    0|0
  • Sahte mumin

0|0
    0|0
  • Hee bende dindarım herkese taciz ediyorum

0|0
    0|0
    • Kardesim bazi diyorum ustune aliniyosn sende sikinti var

• onlar dindar değil

0|0
    0|0
  • Çoğu aynı bu türün dinci oclar

0|0
    0|0
  • Dindar çok arkim bar Cuma namaza c. tesi kerhaneye giden hiç duymadım

0|0
    0|0
  • malesef böyle tiplerle etraf dolu

0|0
    0|0
  • Yek sorun dindar olması mı? Dindar olmazsa sorun yok mu?

0|0
    0|0
    • Dinde yapılmaması istenen şeyleri yapacaksa müslüman olmasın

• Tabi kedinden koyu müslümanım olarak bahsedenlere bu lafım

• onlar dindar değil dinci.

0|0
    0|0
  • maun suresini okuyunuz.

0|0
    0|0
    • Onlara teker teker okutmak lazım

• Cahile laf anlatılmaz

• aynen uzak olsunlar

• Din tüccarıdır onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kişilik meselesi

0|1
    0|0
  • onlar dindar degildir zaten

0|0
    0|0
    • Yanlış kelime kullanmışım dinci deniyormuş, neyse önemli olan ne demek istediğimin anlaşılması

• Bunlar dinini arastirip ogrenenler degiller anadan babadan gelme din onlarin ki bu yuzden gerektigi gibi davranmasini bilmezler

0|0
    0|0
  • Yapıp yapmadım diyen ikiyüzlülrrde var. Kapalı kapı ardında her b*ku yiyip baskaları yapınca sövüp sayarlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...