Rüzgar Çetin'nin tahliye isteğini nasl değerlendiriyor sunuz?

Rüzgar Çetin'nin tahliye isteğini nasl değerlendiriyor sunuz?---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“Ben eğitimli ve naif bir insanım, tahliye istiyorum"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beşiktaş'ta alkollü araç kullanarak ve hız sınırı aşarak polis aracına çarpan ve bir polisin şehit olmasına sebebiyet veren ayrıca daha önce çok kez alkollü araç kullanmaktan dolayı sabıkalı olan Rüzgar Çetin, “Ben eğitimli ve naif bir insanım. Bu durumdan dolayı üzgünüm. Vefat eden polisin ailesi ile helalleşmek için ailem çok çaba sarf ediyor” diyerek mahkemeye yeni tahliye başvurusunda bulunmuş..

Kaynak: http://www.mynet.com/haber/guncel/ruzgar-cetin-egitimli-ve-naif-biriyim-dedi-tahliye-istedi-2522647-1

Bunu nasıl değerlendiriyor sunuz, tahliye edilirse adalet yerini bulmuş mu olur sizce, torpilli kişilere adalet uygulanmaz mı sizce?

Ben bu olayı takip ediyorum bakalım babası kurtaracak mı bu topluma zararlı kişiyi..

0|1
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• hapis yatması lazım normalde polisi şehit ediyor birde alköllü ama burası türkiye belli olmaz bakarsın polis memurunun ailesini atarlar içeriye.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aileye de sürekli mektuplar gönderiyo ama aile mektubu okumadan iade ediyo

0|0
    0|0
    • Bence aile yapması gerekeni yapıyor.
      Mahkeme sonuçlansın, ceza kesilsin yine yollayacak mı bakalım mektup, yollamaz..

• bide o ölen polis babamın arkadası gibiydi tanıyo babam aile gerçekten mahvolmuştur çocukları babasız kaldı

• Evet ya gerçekten yazık tüm şehit aileleri aynı durumdalar :(

Erkekler Ne Diyor 17

• Para varsa nolcak ister tabi karsidakinin sikayetini alması için basarlar parayi. Dünya hic adil değil.

1|0
    0|0
  • Babası kurtarsada bir denemek lazım bu sefer başkası içip onun aile fertlerinden birinin canını alsın nasıl oluyormus anlar

1|0
    0|0
  • En ağır cezayı alması lazımdı. Bu dışarda içki içip araba sürenler potansiyel katil

1|0
    0|0
  • Zengin yakında çıkar merak etme

1|0
    0|0
    • Bence de, bu ülkenin adaletie zerre güvenmiyorum

• Ay evet ya denizfeneri hırsızları padişah oldu canım ülkeme ya :S Nasıl da sildiler dünya tarihinin en büyük yoluzluk ve hırızlık organizasyonu denizfenerini hafizalardan (bu tanımlamayı alman mahkemeleri yaptı ben değil) yemin ediyorum koyun millet bunları aç bıraksalar secde ederler.

• Ama yol yapıyolar şimdi yani dimi 😊

• Normal karşılıyorum bu ülke de şaşırılcak birşey değil

1|0
    0|0
  • Nasıl eğitimse alkollüyken araç kullanabilecek kadar cahillik yaptırabiliyor.

1|0
    0|0
  • O yaralan polis vardı ya keşke diğeri yaşasaydı da o ölseydi adam parayı alınca şikayetinden vazgeçti ama diğer şehit ailesi vazgeçmedi olur tabiki ben avukat arkadaşıma bile söyledim bu çocuk çok yatmaz

1|0
    0|0
    • Omurgasızlık böyle bir şey işte parayla şerefini satanlar da var ne yazık ki

• Buda çok yatmaz heleki babası ünlü bir yanaşma olduğu için ayarlarlar bir şekilde. Hele önemli bir siyasetçinin olsaydı şimdiye çıkmıştı bile zaten

• Oruçlu ağzımla küfür etmeyeyim diyecem fakat elimle yazıyorum orucum bozulur mu?

1|0
    0|0
  • Çeksin cezasını

1|0
    0|0
  • bunun kardeşi de aynı

1|0
    0|0
  • sacma herkesi öldür sonra da tahliye et ben böyle adaletin

1|0
    0|0
  • Yazik diyorum

1|0
    0|0
  • umurumda değil.

0|0
    0|0
  • madem eğitimli aynı yerde 2. ci kazayı neden yapmış..

0|0
    0|0
    • Ya ne prof lar cinayet işlediler de içeri girdiler eğitime balkarsan

• onu diyorum bende eğitimle ne alakası var... cehenneme kadar yolu...

• bence gereksiz ve geçersiz içeride kalacak kalmalı ya pişecek orada ya da insan düşmanı olacak

0|0
    0|0
  • Iyi degerlendiriyorum :)

Ve senide cok begeniyorum ;)

0|0
    0|0
  • Yakında çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Girsin mapusa anlasın.
    Gebertsinler!!!