Rüzgar Çetin'nin tahliye isteğini nasl değerlendiriyor sunuz?

Rüzgar Çetin'nin tahliye isteğini nasl değerlendiriyor sunuz?---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“Ben eğitimli ve naif bir insanım, tahliye istiyorum"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beşiktaş'ta alkollü araç kullanarak ve hız sınırı aşarak polis aracına çarpan ve bir polisin şehit olmasına sebebiyet veren ayrıca daha önce çok kez alkollü araç kullanmaktan dolayı sabıkalı olan Rüzgar Çetin, “Ben eğitimli ve naif bir insanım. Bu durumdan dolayı üzgünüm. Vefat eden polisin ailesi ile helalleşmek için ailem çok çaba sarf ediyor” diyerek mahkemeye yeni tahliye başvurusunda bulunmuş..

Kaynak: http://www.mynet.com/haber/guncel/ruzgar-cetin-egitimli-ve-naif-biriyim-dedi-tahliye-istedi-2522647-1

Bunu nasıl değerlendiriyor sunuz, tahliye edilirse adalet yerini bulmuş mu olur sizce, torpilli kişilere adalet uygulanmaz mı sizce?

Ben bu olayı takip ediyorum bakalım babası kurtaracak mı bu topluma zararlı kişiyi..

0|1

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...