İslam Işid midir yoksa huzur dinimidir?

İslam Işid midir yoksa huzur dinimidir?
Işidse neye göre ışid huzur diniyse neye göre huzur dinidir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Isidin islam ile uzaktan yakindan alakasi yoktur.

0|0
    0|0
    • Ben ışidin kuran hükümlerine uyarak hareket ettiğini düşünüyorum.

• Lan onlar size saldırmadan mı yazıyor ğpasdkğdpaskdas sen nereye çekiyon diyorki Kabe etrafında size saldırmadıkça size saldırmayın der sadece kabe etrafında geçerli götünle anlama bazı şeyleri :D:D

• Kendini akıllı sanıyorsun daha okudugun cumleleri anlayamiyorsun bile. Isine geldigi gibi anlamlandirmaya devam et sen. Ahirette gulen kim olacak gorursun.

En İyi Erkek Görüşü

• islamin isid olmadigi kesin , istedigin kadar huzur dini de islama " söyledigin dogruda olsa " islam karsiti dinler icin harika bir firsat yaratti isid , dinimizi kötülemeleri icin , o yüzden her uzun sakalli ya da kapali kadinlar terörist gibi grülüyo... Olmasi gereken sey yeryüzündeki hic bir dinde Isid gibi zararli , insana yasama, kadina deger vermeyen , her cinayet islediginde , masum insanlarin yasamina son verip" Allahu Akbar " diyip daha cok günaha giren bir din sömürücü olusum insallah yer bulamaz...
    Islam huzur dinidir haklisin kardesim...

0|0
    0|0
    • Ben ışidin kuran hükümlerine uyarak hareket ettiğini düşünüyorum.

• kadinlara tecavüz edip baslaini kesin diye bir ayet yok , sende bulazsin

• Ben öyle birşey var demedim zaten

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• daiş terör örgütüdür terörün dini ırkı olmaz bunlar islam alakası yok
    allahu ekber deyip masum insanlar kafasına kı yor islam da ölüdür mek diye birşey yok

0|0
    0|0
  • eger rabbin olmasaydi zor zamaninda kimden yardim ister kime yalvariridin. daha guzel din olamazdi heralde

0|0
    0|0
    • Her dinin bir tanrısı vardır onlarda öyle hissediyor

Yükleniyor...