Türkiye vatandaşı olma şartı sizce ne olmalı?

Suriyelilere vatandaşlık verilecek bence bu kadar kolay olmamalı birincisi bizim halkımızın çoğu Suriyelileri sevmez iyi insanları vardır ama daha çok saygısız insanlardır avrupada vatandaş olma şartları vardır belli bir yatırım ve belli bir süre orada yaşama tabi bu hak yatırımdan sonra verilir yani önüne gelen vatandaş olamaz

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• suriyelilere ve araplara kesinlikle vatandaşlık verilmemeli. elimde olsa hepsini döve döve bu ülkeden kovardım.. Bizim itlerimiz bize yetiyor zaten.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih bilmiyorlar nasıl olacak?
    Türkçe bilmiyorlar nasıl olacak?
    en az 5 sene kalmaları lazım
    Askere gitmediler nasıl olacak?
    suriyelilerin actıkları iş yerlerinde hala vergi yok mu?
    gelenlerin bir kesimi zengin zaten. yoksa iş yeir nasıl acacaklar

0|0
    0|0
    • Zamanında bir Suriyeli çocukla konuşmuştum askere gitmemişti kaçma bahanem olmuştu hayatta geri dönmem diyordu

• askere giden yıllarca burada calışıp vergi veren çile ceken biriyle sonradan vatandas olmuş askere de gitmemiş vergi de vermemiş buradaki okullarda okumamış biriyle nasıl aynı olacak?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• valla akp ye oy gelsinde nasıl gelirse gelsin ülke benden sonra nolacak hiçbirini mikinde bile değil yazıklar olsun ya ne diyim bilmiyorum artık sinir kalmadı bende

0|0
    0|0
    • En sonunda bu ülkenin gerçekten sinirleriyle oynamaya başlayacaklar millet ayaklanacak her yeri yakıp yıkacaklar bir kaos olacak tabi bunların yaşanmasını istemem ama görünüş bunu gösteriyor

• zaten rte nin amacı bu ülkeyi karışsın ki israil savaşmadan toprak kazansın

• çok zenginler olabilir

0|0
    0|0
  • ab deki gibi

0|0
    0|0
    • 1 milyon dolarlık şirket kurma 500.000 dolar yatırım yapma süresiz oturma izni alırsın ve 5 yıl orada yaşamak zorundasın ABD şartları bunlardır

Yükleniyor...