Bayrami sevmek/sevmemek?

Kucukken seker bayramini okadar cok severdim ki, erken kalkar guzel cicilerimi giyerdim. Direk buyuklerimizin yanina el opmeye.

Artik okadar sıkıldım ki, rahmetli babam yok, sevdiklerim yok ya da dostlarim sevdigim akrabalarim turkiyede olduklari icin hic zevk almiyorum. Tabiki kaldigim
yerde akrabamda var babamin tarafi ama hic sevmiyorum kendilerini. Cok samimiyetsiz ve incik mucuk pucuk opcukler huylaniyorum ve depresyona giriyorum bunaliyorum. Yapmacik tavirlar vs vs.

Yok yani sevmemek gunahmi? Tabiki elhamdullilah muslumanim. Namazimi kiliyorum orucumu tutuyorum ama eskisi gibi keyfi kalmadi. Ve keske Şu an turkiyede olsaydim sevdigim kuzenlerimle teyzemlerle buyukbabamla buyuk annanemle kutlasaydim sevdigim insanlarin arasinda olsaydim. cok sosyal iliski kuvvetli olan insanim yabanci irki farkli olan insanlarla cok konusurum arkadaslik kurarim. Ama bayram konusu olunca bana cidden geliyorlar!!!

Sizdede var mi bu his seviyosun ama kutlamakda istemiyorsun sevmek sevmemek arasindasin kutlamak zorundasin evdemi kalsam
yoksa annemlerlemi gitsem hii napmaliyim acaba dusuncedeysiniz? Yardim pls 😩😩😩😩😥

0|4

Erkekler Ne Diyor 21

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...