Ailenizle aranız nasıl? Seviyor musunuz ailenizi? Güvenir misiniz onlara?

Şahsen ben ailemi. zerre sevmem. Inanciniz olsun kürytleri bunlardan fazla severim. Ne anneme guvenirim ne babama. Ne de erkek kardesime. 2011 de suriyedeki olaylardan iki ay sonra ailem ayrildi. Ve o zamandan bu zamana kadar hayatimin her günü bes para etmez bir sekilde geciyor. O kadar igyrenc seyler yaşadimki bunlar yüzünden :( Babam ahymak, yobbaz, vurdumduymaz biri. bana 5 yilda toplamda en fazla 650 lira vermistir. Annemle yasiyom. Anneannemin evinde. Bu teyzelerim, dayilarim tam bir orysp cocugu tse sertifikali hemde :) Kardesim kyro biri. Böyle bir çıkmaz icerisindeyim.

Güncellemeler:
Benim bu basima gelenler hz. muhammedin, fetullahcilarin, hapse atilan askerlerin dahi basina gelmedi :) :( Annem ve sülalesi fetullahcilar gibi. Surekli açigimi ariyorlae. Benim kötü durumda olmami istiyorlar. Cekemiyorlar beni. Babamda kaliteysiz bir insan. ;) annem son bir bucuk seneden beri fetocular gibi yoldan çikti. Solcularla konusa konusa geze geze onlar gibi oldu. ;) bugün dünya para verdim. Dardanel fish burgere. Kadın pisirdim diye bana ciğ baliği koydu önüme. Bu sadece fragman.
Bana bunlarin yaptiklarini, akp fetullahcilara yapmadi :-( :-D Ama evlendigimde evlenecegim kadina cok iyi davranacam. Onlara bu yasadiklarimi asla anlatmayacam moralimi bozulmasin diye ;)

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sev onlari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasamimdaki en büyük şansım ailem,, onları cok seviyorum,, tek servetim en büyük şükür sebebim henüz onlar,,

0|0
    0|0
  • Ailemdeki herkesi sevmiyorum. Sevdiklerime guveniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...