Türkiye de ya da yaşadığım şehirde yaşamak istemiyorum?

Türkiye'de ya da yaşadığım şehirde yaşamak istemiyorum artık bazı akraba ve arkadaş sorunlarından ötürü artık tanıdığm kimsenin Göremeyeceği ulaşamayacağı biyerde yaşamak istiyorum ama babam olmadığı için öyle taşınma gibi bir imkanımız da yok ama çok utanıyorum ve bunaldım 😕 lütfen görüş ve fikirlerinizi yazıp bana yardım edin arkadaşlar.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite ile uzaklaş derşm

1|0
    0|0
    • Çok haklısın bende onu istiyorum aslında ama annem tek kalıyor ve yaşadıgım yer küçük laf söz olur diye burdaki insanlardan korkuyor ev kirasını falan dert ediyor 2 tanede abim var aslında onların bize. Bakabilceni düşünüyorum fakat annem istemiyor 😕😕

• Hahaaa 😄😄 olabilir 😄

En İyi Kız Görüşü

• Bende Türkiye de yaşamayi duşunmuyorum şu an universite 2. Sıniftayım okulum bittiğinde gitmeyi düşünüyorum eger okuyorsan sana tavsiyem budur

0|0
    0|0
    • Daha 2 yıl var üniversite için inşAllah iyi bişey olur ve kurtulurum :(( sende inşAllah istediğini yapabilrsin 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Çalışma imkânınız varsa ve cesaretiniz -ilk işe başlayanlar çekimserdir- Eskişehir bence iyi; hem Ankara'ya hem de İstanbul'a hızlı trenleri var. :) Türkiye haricinde bir ülke istiyorsanız, pasaportlu ve vizesiz gidilebilecek ülkeler şu linkte en güncel hâliyle bulunuyor: www.sosyalme.com/.../ Ama İngilizce şart çalışırken ve çalışmadan önce de çalışma izini hangilerinde vizesiz girildiğinde oluyormuş, internetten bir yabancıdan öğrenmeniz için de çalışmadan önce şart ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım tam benim kafamdansın ingilizce aşığıyım üni de dil okumak istiyorum vizesiz gitmeyi isdediğim çok sevdiğim de bir ülke var Ama benim yaşım küçük olduğu için ve köyde yaşadığım için çalışma imkanım yok fazla fakat Abimi ikn etmem gerek bunun için çAlışAn tek kişi o 😔 ve bide o ülkeye gitmem için uygun fiyat lı otobüs var. Ama ona vize istiyor diye duydum otobüsle gidişte onunla ilgili bilginiz var mı Acaba?

• İşte pasaport öğrenciye 5 yıl lık parasızmış sadece fotoğraf işlemlerine gider belki 100 tl flan 2 tane pasarporta ihtiyaç var annem ve abim 😄😄

• Atmış olduğum ikinci linke bakın, pasaportlar kalkmış Kosova için ama emin değilim, gitmedim. Öğrenci için ise bilmiyorum. :) Hadi bakalım.

• iş ya da belli bir birikim varsa başka bir yerde yaşaman çalışmam mümkün aslında. ..

0|0
    0|0
    • Birikim yok gidicem yerde iş bulabilirim belki ama yaşım küçük tek başıma hareket. Edemiyorum işte 😔😔

• Doğru diyorsun aynen öyle 😊 sabrın sonu selamettir inşAllah bende birgün selamete çıkarım

• İnşallah tabi... sürekli ailenle olmasın zaten bir gün kendi yaşamını kurarsın.. :)

• Evlenerek git sende, tek çözüm o olabilir..

0|0
    0|0
    • İşte o iyi fikir Ama ona da çok var be kardeş 😞

• E hadi inşallah o zaman.. 2 sene daha sıkacaksın artık dişini..

• Aynen inşAllah kardeş 😊

• yapıcak bısı yok sıkıntı etmıcen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...