Hiç trafik kazası geçirdiniz mi?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir keresinde köpeklerden korktuğum için bir köpek üzerime geliyor diye sürekli onun bulunduğunun ters kaldırıma geçiyordum o da resmen beni takip ediyordu sonra 4X4 türünde bir taşıt çarpmıştı. Anneme de direğe çarptım demiştim kızmasın diye 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• 3 defa. 2si araç içi 1i araç dışı.
    1. Araç içi: araç şarampole yuvarlandı fındık ağaçlarına çarpmasak dereye uçacaktık.
    2. Araç içi: sapanca yolunda 5 araç zincirleme trafik kazası geçirdik. Bende birşey yok. 1 kaç kişi ufak yaralanmalar geçirdi.
    Araç dışı: polis arabası çarptı ^^ sadece başımı yere çarptım. Hiçbir şey olmadı.

1|0
    0|0
  • evet çok kaza geçirdim hiçbirinde suçum yoktu. En son bana bir araba çarpıp kaçtı sonra hafızam gitti :D

1|0
    0|0
  • Onume kopek cıktı kırdım dıreksıyonu ordan orta refuje agacı aldım altıma ordan karsı yola ordan tarlaya :)

1|0
    0|0
  • Hiç dışarı çıkmıyorum ki ama eğer çıkarsam yolda yürürken ya da karşıdan karşıya geçerken aracın teki çarpar bana ezer beni

1|0
    0|0
  • 2 yil once arkadan frensiz 100 km hizla vurdum... fren mesafemin kisitli olmasindan dolayi serti degistirrken... kazadan 1 yil araba kullanmadim korkudan.. Şu an 100 u gecemiyorum hala triplerdeyim :D

1|0
    0|0
  • ilkokul 5 e gidrken motorsikler aynası çarptı o kadar hızlıydıki sadece bir anlık refleksle kendini tırın önünden zor kurtardım burnumdan akan kan musluktan akan su gibiydi

1|0
    0|0
  • küçükken markete giderken çarpmıştı hatırlıyorum. uyandığımda kafama kolonya döküyodu marketçi abi :D

1|0
    0|0
  • Küçükken arabaya kafa atmistim asdds
    Neyse zor kurtardik

1|0
    0|0
  • Geçirdim

1|0
    0|0
  • Arabayla hic yapmadim daha. Ama yaya halindeyken 4 kere capti hepsindede kalktim dustugum gibi 😄

1|0
    0|0
  • Yok ama çok atlattım büyük kazalar

1|0
    0|0
  • Geçirdim ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • geçirdim büyük birşey değildi.

1|0
    0|0
  • motor yarışında köprünün üstündeki rampadan uçtum motor ayrı ben dereye uçtum güzelim motor haşat olmuştu 1 hafta motorumu düşündüm evlat acısı gibi :(

1|0
    0|0
  • Kucukken

1|0
    0|0
  • 4 tane araba pert ettim..

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Abim çarptı ben gidiyordum öteki tarafa 😀