Suriyeliler vatandaslık almalı mı?

Bu ulkeye yarardan cok zarari olan bir insandan gelen bu aciklama sasirtmadi Allah bununda buna oy vereninde belasını versin bu Ülkenin bir suru fakiri varken basimiza bu pislikler cıktı bide sırf oy icin vatandaslık vericek hala bunu goremeyenler varya onlarnda... Haber

Güncellemeler:
##
""

0|1
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya hayır sinir etmesinler adamı. Araplar kadar pis bir ırka vatandaşlık verilirse ben vatandaşlıktan çıkarım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evinde beslesin okadar seviyorsa

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha demin bahsettim niye benim vatandaşım olsun ya asla istemem bu konu Hakkı'nda yapılacak her eyleme de katılacağım bu ne hadsizlik ama ya çoban gerçekten çoban koyun yönetsin ancak ülke yönetmek neyine sinirlerim bozuluyor millet hala uyuyor Twitter'da herkes sallıyor birsürü şey ama hiçbir eylem baş kaldırdı destekleyici herhangi birşey yok olsa katılıcaz ama yok hep altı boş halkımızın da bu denli cahilliği takdire şayan

0|1
    0|0
  • Biz almasinlar desek dinleyecekler mi?

0|1
    0|0
  • Sınır açıldığı gün dedim bunlar vatandaşlık alacak diye. Sınırdan Suriyeliler bayram için ülkesine dönüyor peki geri gelirken kaç tanesi canlı bomba olacak sınırdan gecelerin? Ülkenin içine sictilar sivamasi kaldı. Yazık.

0|1
    0|0
    • Ak koyunlarla iyi anlasrlar pislikler.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Adı üstünde Suriyeli Türk vatandaşı olacak kadar şerefleri yok. Refaranduma gidilmesi lazım eğer böyle bir şey söz konusuysa.

0|1
    0|0
  • Yönetim ciddi bir boşlukta ne yapacaklarını bilmiyorlar yönetime derhal el konulmalı

0|2
    0|0
  • Biz bu memleketi dedelerimizle kanla aldık savaştan kaçarak değil. Bak halen onun mücadelesini veriyoruz her gün şehit haberleri geliyor. Kaçarak vatan sahibi olunmz gitsin savaşsın ya şehit olur ya vatan sahibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...