Taciz ve tecavüz olayları nasıl biter?

Ülkemizde maalesef bitmek bilmeyen bu iğrenç olaylar yaşanıyor. Sizce ne yapılmalı?

• İşkenceli İnfaz (Belirtiniz)
    32% (6)42% (5)35% (11)Oy Ver
  • Hadım
    42% (8)42% (5)42% (13)Oy Ver
  • Linç
    16% (3)8% (1)13% (4)Oy Ver
  • Ölüm Kampı
    10% (2)8% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Kız intihar eder , sanki namussuzluğu o yapmış gibi toplum baskısından ötürü , ; herif de yakalanırsa , torpili yoksa , g. tüne şişi sokarlar cezaevinde.
    Bence , hiçbir organı kesilmemeli veya aynı şeyler ona da yapılmamalı. Bir ilaç enjekte edilmeli ( östrojen hormonu gibi ) ve yavaştan bu herifi travestiliğine doğru itmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• A dedim ama hepsi de güzel.

0|0
    0|0
    • İşkenceli infaz olarak yapmak istediğin işkence türü nedir?
      Ben aç bırakılmış köpeklere yem edipmelerini isterdim, veya köpek balıklarına atılmalarını

• Katılıyorum. İnşallah bizler bu vatana hayırlı bir birey oluruz. Hukukta hayalim Marmara ve Dokuz Eylül. Olmazsa da dert etmem çünkü iş bizde bitiyor sonuçta.

• Evet kesinlikle. Farklı bir bölüm okuyup, daha sonra hukuk fakültesi de bitebiliriz veya daha farklı adalet yolları ararız. Dert etmemek gerek.

• Tek çare hadım!

0|0
    0|0
    • Güzel söylüyorsun kesinlikle gerekli ama bu kişi insanlara başka türlü zarar verirse? Kadın cinayetleri de işleyebilir bu yaratık varlık. İşkence ve ardından infaz diyorum.

• Ona da çare var. İdam

• Evet acı çekmeleri de gerek. Ben işkenceden yanayım yine de. Büyük bir organizasyon yapmalı hükumet,81 ildeki tüm sapıkları toplayıp toplu infaz yapacaksın ama.. Elini kolunu sallayarak dışarı çıkan memlekette adalet biraz soru işareti.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aile Terbiyesiyle. Benim oğlum erkek yapar diyen Anneler, Böyle demeyi bırakır Erkek çoğunu da Kız gibi namusuna düşkün yetişririrse.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle çok haklısın. Tüm suçların ana sebebi çocuklukta yatıyor. Sevgi, ilgi görmemiş çocuklar.. Böyle anne babalarada ceza verilmesi gerek.

• Sahte din tüccarları ve şu%49.5 luk bir b. ka yaramayan kısım giderse biter.

0|0
    0|0
  • Eğitimle

0|0
    0|0
    • Eğitimle de birader şimdi anne baba ilgilenmiyor ki böyle kişiler asılmalı bence.

• Bence işkence çunku bır ınsana zorla sahıp olmak kadar ıgrenc bırsey olamaz eger kı tecavuz etmısse Malum P*nisi kesip en buyuk cezayı verıceksın. sonrada İdam edip meydanda bunun gıbılerıne gosterıceksın

0|0
    0|0
  • kazığa oturtacaksın böylelerini

0|0
    0|0
    • Aynen benimde gönlümde yatan yasa da İşkenceli infaz. Önce işkence sonra infaz olmalı yani.

• Gizli saklı açığa çıkmayan o kadar olay oluyor ki şu güzel ülkemde..

0|0
    0|0
    • Maalesef öyle. Kim bilir Turkiye'de kaç tane olay daha gizlidir, toplum baskısı, korku yüzünden kızlar anlatamıyor. Lanet olsun geri kafalı topluma. Bu ülkeye feminizm gelmeli bence. Bu ideolojinin yobaz kesime empoze edilmesi gerek.

• meydanda sallandıracaksın taciz tecavüz eden erkekleride, bunu küçük çocuklara yapan bayanlarıda

0|0
    0|0
    • Lan kadınlar kimi taciz ediyor, ayrıca nasıl etsin? Sapık erkeklerin hepsi gebertilmeli.

• Hitabet şekline dikkat et, böyle bir durumda feministliğinde lüzumu yok. Küçük çocukları taciz eden bir sürü pedofili kadın, genç erkekleri taciz eden bir sürü olgun kadın var.

• Hiç sapık kadın görmedim açıkçası. Feministlik eşitlik demektir ayrıca, erkekte eşit, kadında eşit. Ülkenin düzeleceği olmadığı için feminizmi de destekliyorum evet.

• şeyini kopartip yedirecen en iyi iskence o
    sonrada oldurursun artik

0|0
    0|0
    • İşkenceli infazı destekliyorsun yani helal. Böyleleri imha edilmeli anında.

• iskenceyi cok severim
      ama hak edene yapacan tabi

Yükleniyor...