Kiloluları neden işe almıyorlar?

Kiloluları neden işe almıyorlar tecrübe istiyorlar birde hiç işe almıyonizki nerden tecrübemiz olsun

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• bazen diploma sart

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiloludan kastın ne? Öyle saçma şey mi olur? Mesleğin ne ki senin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Cinsiyet, yas, din, dil, irk, fiziksel ozellikler... Is dunyasinda bunlarin hepsi ayrimciliktir ve suctur, tabii ki adam gibi bir hukuk sistemin varsa.

0|0
    0|0
  • fazla kilo sağlığı tehdit eder, sağlığı bozulacak birini de şirketler tercih etmez, yetişip şirkete faydası olacagı zaman hastane hastane dolaşması işlerine gelmez

0|0
    0|0
  • Aynen ya😂 ulan kimse iş almıyor birde tecrübe istiyorlar... mına koduklarim

0|0
    0|0
  • Bu konuda katiliyorm arkadasim ofisine oc kullanan biri alacakdi bir bayan geldi hafif kilolu ama ckk kaliteli iyimser biriydi ama arkadasim dediki bize kalite degil gorsellik lazim dedi

0|0
    0|0
    • Sikmeye kızmı aliyolar ysni onların Amaci baska is yaptrmak degil gercrkten of agzimi bozdun kb

• Pardon özür dilerim ama böyle dış görünüşe önem veriyolar ya okadar sinir oluyorumki

• Haklisn istdaysan yardmci olabilirm bizm yanimizda calis maasi dusuk olur ilk etapta ama is ogrensen ve cevre yapsan guzel bir yol alirsn

• İşe alınmamanın kilolu olmakla alakası olduğunu düşünmüyorum. Tecrübe olmamasıyla alakalı dediğin gibi.
    Tecrübe olayı da maalesef gerçek. Önce bir LCW'de çalışacak sonra kendi işine başvuracaksın.

0|0
    0|0
    • Çunku yasamamissin

• Lan anlamıyorsun. Cv ile alakalıdır.
      Her yerde var kilolu diyorum.

• Ya cv li işe alan yer değil gitdim yerler tezgahtarlik satid elemani felan

• işini söylesene hangi işe almıyorlar askerde bile kilo sınırı var yani herşeyin bir kuralı var masa başımı başvurduğun işler

0|0
    0|0
  • Heryerde tecrübe istiyorlar bunun kilo ile alakası yok

0|0
    0|0
    • Tecrube istemeyen yerlerde almiyor birde is icin gidiyorum sisemi diyor bu nedenek yani

• Yani işe sizmi başvuracaksınız demek

• Sisemi değil sizemi yaz Ozman :D
      Bir sürü iş arayan sorsan dünyaları yerinden oynatacak ama bir sayfa yazıyı 2 saatte yazan çok insan var. İşverenlerde ince ayrıntılara takılıyor tabi. Kilo problemi olanlarda genelde sosyal fobi ve özgüven problemi vardır bu bilimsel bir şey. İşverenlerde bunu biliyor tabi. Bide başvurduğun iş önemli

• ne kadar bir kilo o

0|0
    0|0
  • kilolulari işe almayanlarin ben illa fit ariyor kilolular da insan yani. ben fitim hic problem olmuyor ama kilolularin bu derdini de biliyrm

0|0
    0|0
  • Tecrübe kısmını anlarım da kilo ne alaka bence o konuda sen biraz takıntı yapmışsın

0|0
    0|0
    • İs yerine gidiyorum basvuru icin bana ise aldk birini diyor süzdokten sonra beni ama kağıt hala camda bunu birkere yaşasaydim neysede bircok kez yasadım

• kaç kilosun

0|0
    0|0
  • Kilolurun performansı düşük diye saçma bahanaleri var gerizekalıların

0|0
    0|0
  • Call center firmaları alım yapıyor. Hatta çoğu personeller kiloludurlar.

0|0
    0|0
  • yapman gereken zayıflamak.. adamlar estetik görünüşe önem veriyor durum bu

0|0
    0|0
  • Sistemin mkkkk

0|0
    0|0
    • Bende

• Calincada niye caldin derler napalm mk gotumuzumu sktirelm nereye gitsen tecrube kodumum yerinde temizlikciye bile tecrbe

• Aynen öyle halden anlamiyorlar

• 130 kg biriyle çalışıyorum
    diğerlerinden iyi çalışıyor.
    çalışmak insanın içinden gelir

0|0
    0|0
  • Biraz zayıfla lütfen

0|0
    0|0
  • hantal olur o yüzden

0|0
    0|0
  • Konusmayi bilmelisin. ozmn aliyolar

0|0
    0|0
  • prezentabl diye bir şey duydun mu sen?

0|0
    0|0
  • Zayifla sende zor bisey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahat hareket edemezler tembeldirler diye düşünüyorlar ama hata ediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...