Sevdigınız kaçalım dese kaçarmısınız cıddı bır konu siz olsanız neyı tercıh ederdınız neden?

bir karar vermeniz gerekiyo gönlunuz sevdıgıne olmanı aklın aılenle olmanı daha cok neyı secerdınız

• ailem seçerim çünkü;
    84% (16)56% (9)71% (25)Oy Ver
  • sevdiğim seçerim çünkü ;
    16% (3)44% (7)29% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ailemin görüşünde alırım, sevdalı bulunur ama anne 1 tane 💜💙

0|0
    0|0
    • haklısın ama gönlun ıkısınıde olmasını ıstıyo

Erkekler Ne Diyor 10

• kimseden kacmam seviyorsam...

0|0
    0|0
  • ben seviyorsam gerisi önemli değil zati aileler atacak değil satacak değil bizim ne kadar kararlı olduğumuzu ne kadar bir birimizi sevdiğimizi görür onların da bize saygı duymaları lazım ;)

0|0
    0|0
    • afederlermı ablam kaçarak evlendı seneyı gecmeden afettıler o zaman ıcınde torunu oldugunu ögrendı belkı onunda payı vardır bılmyrum ama sevdıgımde aılemıde bırakmyrum secımım ıkısı ama bırını secmem gerekıyo

• çektırıyo ıste ablam mutlu cok sukur herseylerını kendılerı kurdular duzenı yaptılar yavas yvs

• önemli olan da bu zati beraber zorlukların üstesinden gelebilmek :) allah mutlulukların devamına erdirsin :) selam söyle eniştene aplanı üzmesin :)

• Kaçmam her halde.

0|0
    0|0
  • C sevgilim yok

0|0
    0|0
  • gerizekalımısın kızımder ayrılırım

0|0
    0|0
  • Kiz olsaydim. kacmazdim, ilerde herifle gecinemezsen donmeye yuzun olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir sevgilim olsa giderim balayına 🙂

0|0
    0|0
  • aile daha önemli.

0|0
    0|0
    • evet bende cok duskunum aılemı ıstemıyorum dmeıyorum asla ama sevdıgımıde bırakmyrum

• ailenden izin al evlen.

• Kıız öyle bir duruma sokmam her şey prosedüre uygun olmalı

0|0
    0|0
  • Kaçarım. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle birşey başıma gelmez ama hadi oldu da annemler istemedi hiçbir türlü olmaz dedi ailemi seçerim

1|0
    0|0
  • Kaçmam kaçmadım da,, aileme sirtimi dönmem ben,, benim ailem bunu hakedecek bir aile değil çünkü

1|0
    0|0
  • kac kisi gelir gider ama bir annem ve bir babam var onlar gidip gelmezler

1|0
    0|0
  • Sevdiğim dediğin terkedebilir

0|0
    0|0
  • Kendimi seçerim ben

0|0
    0|0
  • Sevdiğim beni neden ailemden koparmaya çalışsin ki, seviyorsa zaten beni kendinden daha çok düşünür

0|0
    0|0
Yükleniyor...