Yüzüm tırnak izi dolu?

Arkadaşlar 18 yaşındayım annem beni 2 saat dövdü yüzüm morluk ve tırnak izi dolu pençe gibi kıpkırmızı oldu arkadaşlar bunlr nasıl geçicek hayatım karardı lütfen yardım edin

0|1
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun, ne kabahat işledin de anneyi çıldırttın?
    Mübarek gün neden annen öfkelendi?
    www.sifaverenbitkiler.com/.../...kisel-tedavi.html

0|0
    0|0
    • Mübarek günde sarhoştu annesini dövdü sebebi yoktu canı istedi

• Özür dilemez her zaman kendini haklı görür teşekkürler yardımın için

• Rica ederim de
      hiç bir yardımım olmadı.
      Senin yüzündeki yaraları geçirsin,
      inşallah içindeki yaraların da geçer.
      Allah sabır versin sana.
      Nasıl bir anneyse, onu da ıslah etsin.

En İyi Kız Görüşü

• Fito krem sür yüzüne. O izlerin geçmesine yardımcı olacaktır ve o evden de ayrılabiliyorsan ayrıl. Ezdirme kendini

0|0
    0|0
    • Babamla boşanıcaklar galiba ya da tımarhaneye kapatıcaz

• Annemle görüşmicek yani*

• İyi yaparsınız valla. Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 24

• Çok geçmiş olsun. Yazmayın şöyle şeyler sonra kendimi çok şanslı hissedip dinginleşiyorum. :( Neyse, eczaneden reçetesiz olarak da edinebileceğiniz bir pomad olan Prednol-A'yı kullanın derim. O kadar kaliteli ki böyle şeyler için başka bir şey kullanmaz oldum, hatta Prednol'u bile. Ucuz olup, 20 liradır en fazla ve bütün eczanelerde fiyatı aynıdır. Tekrardan, geçmiş olsun; iki saat dayak mı atılır bir insana? :(

0|0
    0|0
    • 10 bin bile olsa veririm işe yarıyosa aldırırım yeter ki geçirsn çok gencim hayatımda makyaj yapmadım fondoten sirücem bir süre sırf bu yüzden yapış yapış yaz gününde

• Arkadaşım benimle derdin ne tanımadan etmeden bana nasıl böyle laflar söyleyebilirsin? Dediklerime inanmıyorsan yazma ben burda sorumu sordum inanan inanır inanmayan inanmaz belki senin annen çok iyi bir insandır ama bizim eve hergün yeni tabak çanak alınıyor kırılmaktan resmimi koymak zorunda değilim bana acıyın diye de sormadım izleri geçirecek ilaç yağ öneri sordum bu kadar

• Yapacak bir şey yok; it gibi türüyorlar ablacığım. :D Lafım size veya ailenize değil, kime olduğunu anladınız.

• Hemen gecmez.

0|0
    0|0
  • Döverken mola vermedi mi.

1|0
    0|0
    • Vurmayı kestiği zamanları soruyosan boğdu

• Geçer geçer türk insanı ve türk toplumu nalet gelsin hepsine idare et 2 3 gün çıkma sende arkadaşlar sorarsada Babamla kavga ettik de ençok ben vurdum de. bitsin

0|0
    0|0
    • Kız kavgası dicem ha ha güldüğüme bakma ağlıyorum:D

• de gitsinbe nolmuş senin gbi yüzbinlercesi var. d ve gül sen gülmezsen onlar gülecek onlar kazanacak sen kazan gül inatlarına gül git suratlarına karşı gül.!

• Hele ne halt yedin onu söyle..

0|0
    0|0
  • Hak ettin mi sence?

0|0
    0|0
    • Sarhoştu

• Yok yok ne olursa olsun annedir içi el vermez

• Lafın çok yanlış beni öldürse yine mi aynı şryi diceksin tanımıyosun bile bilmiyosun ne maceralar yaşadığımı

• Ellerine sağlık kim bilir ne yaptin

0|0
    0|0
    • Sarhoştu onun bunun çocuğu 68 yaşındaki annesini de dövdü ona damı ellerine sağlık şerefsiz

• Yazdıklarınıza çok kırıldım yinede uzatmicam bence kimseyle stres atmak için uğraşmayın yarın birgün bu laflarınız birinin ölümüne sebep olur haberiniz bile olmaz sosyal medya yüzünden intihar eden çok kişi var ve tanıdığım

• Ben yillar önce öldüm vijdanimi birakali yillar oldu kimseye acımam bosver bunlar derin konular sana geçmiş olsun #kardeşim

• Valla hemen geçmez. Iz de yaraya bağlı.

0|0
    0|0
    • Küçükler var bildiğimiz tornak izi dediğimiz onlardan endişem yok ama hayvan pençesi gibi izler de var onlardan korkuyorum şerit halinde alt alta 4 tane

• Biz tatildeyiz olay oldugunda babam yanımıza geliyodu

• Anladim. Babana anlat durumu iyice. Fotosunu da cek dursun. Babana gosterirsin daha gerçekçi olur. Umarım baban bu çözüm bulur

• Ne oldu ki

0|0
    0|0
  • o yaşta anneden ne sebeple dayak yediniz ki ☺? geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bir foto at

0|0
    0|0
    • Atamam tanıdık çıkar internetteyiz her şey olabilir rezil olurum ama yalan değil

• Arkadaşların yazdıklarını uygulicam yarın da zaten doktora gidicem gerek kalmadı

• Ok. Geçmiş olsun

• Xok uzuldun

0|0
    0|0
  • Ne yaptınkı annene?

0|0
    0|0
    • Bişey yapmadım sarhoştu

• Babam telefondan engelledi:)

• Alla alla

• annenin vurduğu yerde güller açar :)

0|1
    0|0
    • küfür yok.. o zaman da menekşe açar :)

• Soruşturmafan sonra ailemden mi ayrılıcam

• anneni alcaklar

• Ne karardı be geçer

0|0
    0|0
    • Anlamadım demek istediğini

• Kötüyüm hakaret yazanlar olmuş ne yaptım ben bu insanlara ya?

• Onları insan yerine koyup cevap yazma boşver iyi olmaya çalış ne kadar zor olsada doktora da gitmeyi ihmal etme

• Polise sikayet et

0|0
    0|0
  • :D annen seni ne diye bu kadar dovdu merak ettim.

0|0
    0|0
    • Gülüyo bide canım yorumları oku 68 yaşındaki annesiyle beni dövdü niye çünkü sarhoştu canı sıkılmıştı hala gülüyomusun şerefsiz

• arkadaşım ağlamak içinmi geldim kıçından okuma geçiricek bişey sordum yaralark

• Yaraları

• Kaç yasinda kizsin engeleyemedin mi kollarini tutarak ve evde 2 niz mi yasiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Deli gücü var anneannem de vardı onu savundu ş+refsizler onu da dövdü

• Farkındayım cok ofkelıyım ona engelleyemiyorum bunu

• Artik geri donusu yok bu isin bosvee onune bak

• Nasıl bir yardım bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Öneri bekliyorum izleri ne geçirir ne kadar anlayışsız insanlarsınız cidden ağlayarak yazıyorum şu an çok sinirim bozuk

• çok güzel hakaret ettin sağol

• Sana hakaret etmem gerekmiyo bir zararını görmedim

• 1 2 haftaya geçiyor

0|0
    0|0
  • Derdi neydi okadar ya üzüldürm doğrusu. İzler çok derin değilse geçer diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ya elimi süürnce bazıları çukur gibi geliyo ama uyuşuk da olabilir daha kızarıklığı geçmedi geçmeyecek mi yani

• Yarın gidicem aksilik olmazsa simdi de salyangoz bilmemne kremi sürdüm internette gördüm geçiriyomuş evde de vardı

• Çok geçmiş olsun tekrardan umarım bidaha böyle bişey olmaz

• kantaron yagı kullan

0|0
    0|0
  • Niye dövdü ya naptın ki o kadar

0|0
    0|0
    • Sarhoştu neden sebep arıyosunuz tecavuze uğrasam ne giydin mi diceksiniz

• Ne bileyim anne sonuçta kızını o hale getirecek kadar kötü olmamalı

• Kendi annesini dövücek kadar ne olabilir peki

• Kanımdan içersen iyileşirsin. Bir kazada yüzümün yarısı kemiklerime kadar parçalanmıştı bir aya hepsi geçti. Kanımın özel ve eşsiz olduğunu söylediler bende ilk o Zaman fark ettim kan verdiğim hastalar vardı 3 kişi iyileştiler ama arkadaşım trafik kazası geçirdi kAn verdim adam felçli kaldı o günden sonra vermedim başkasına kan.

0|0
    0|0
    • Annemle aynı yere gitmek istemiyorum diğet tarafta kan içersem:D

• İçmiyceksin kan nakli olucak 😀

Kızlar Ne Diyor 3

• 10gun kadar disari cikma. O kadar dovmesinin sebebi neydi ki?

0|0
    0|0
    • Sarhoştu ya sebebi yok annesne de vurdu çok kötü:(

• zamanla geçer belki izleri kalır. Krem kullan düzenli gündelik bide fondöten sürersen cok gözükmez

0|0
    0|0
  • O nasil anneymis oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...