Diyelim bir is teklifi geldi kabul ettiniz calismaya başladıktan bir hafta içinde daha önce başvurduğunuz daha çok istediğiniz başka bir yerden teklif geldi naparsiniz

Güncellemeler:
Şimdi ben işi kabul ettim ama daha iyi tekliflerde gelebilir baya bir yere başvuru yapmistim
Cevaplar için herkese teşekkürler işvereni düşününce gördüm ki altın madalya veren yok en iyisi kendini düşünmek

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşe girerken zaten belli süre deneme süreci olduğu için (karşılıklı) bana uymadı deyip çıkarım yeni işe başlarım tabisi :)

0|0
    0|0
    • Deneme süresi içinde daha iyisi ararsa giderim

• Yani illa deneme süresi içinde olması şart değil her zaman insanın başına gelir

• Tabiyki. İş hayatı her zaman bir ticaret gibi düşün. Ne iyisi her zaman vardır. Geleceğe yönelik oyna tüm kartlarını

Erkekler Ne Diyor 15

• Giderim. Daha iyi koşulları olması gerek ama.

0|0
    0|0
  • Giderim

0|0
    0|0
  • Böö 😂

0|0
    0|0
  • Memnunsam işten çıkmam

0|0
    0|0
    • Zaten memnunsan başka teklif istemiyorsan sorun yok memnun olmamaktan bahsediyorum

• O zaman beklemem giderim. Ulaşım, maaş, prim ortam... hepsini beraber değerlendir. Çıkmaya değer mi değmezmi

• Zaten bana oyle oluyor hep.

0|0
    0|0
    • Nasıl oluyor

• Oldu tabi olmaz mı ya ; aklıma geldikçe deliriyorum. Kırk yılın başı bir teklif alıyorum tek tek gelsenize bana Aklına geldikçe çok pis kufur edesim geliyor. Şuanda işssizim bak; iş yok bunlardan biri sebep oldu şuadna bana...

• Pislik bu işverenler islerine nasıl gelirse

• Birakir oraya giderdim 😀

0|0
    0|0
  • Çalışma kolaylıklarını ve ücretleri kıyasla

0|0
    0|0
  • ayrılırım tabi

0|0
    0|0
  • Bırakır giderim

0|0
    0|0
  • Maaşına bak 😄

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar hiç kendimi düşünmedim hep fedakarlık yaptım noldu elde var sıfır hicbir yer kıymet bilmiyor

• Heh işte o yuzden maasina bak

• Ayrılır orda çalışırım

0|0
    0|0
  • O işe giderim

0|0
    0|0
  • oraya giderim

0|0
    0|0
  • "hayat bekletilmez" derim. :)

0|0
    0|0
    • Bencede kendimi düşünmek zorundayım

• Memurlar da daha çekingendin, burada kendini aşmışsın.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...