13-18 yaşındaki kızların çok meraklı olması?

saptamam odur ki bu yaş aralığındaki kızlar çok azgın ve meraklı oluyor. c. nsellik yaşamak için aceleci davranıyorlar. amerikan özentiliği hakim. uzun zamandır p. rno sitelere gitmiyorum ama ne zaman girsem yaşı çok küçük kızların p. rno çektiğini ve bunu kaydedip internete koyduğunu görüyorum. bir araştırmaya göre amerikada p. rno yükleyenlerin yüzde 57 si bayanmış.
neyse gelelim asıl konuya
burdan hemcinslerimi uyarmak istiyorum yaşınız kaç olursa olsun 18 yaşını doldurmamış kızlardan uzak durun. çok büyük cezaları var. kızın rızası dahilinde bile birlikte olmak büyük suç ve cinsel istismara giriyor ve cinsel istismar davalarının yüzde 90 ı erkeklerin aleyhine sonuçlanıyor. kız iftira dahi atsa bunu ispatlamak zorunda değil siz olmayan bir şeyin olmadığını ispatlamak zorundasınız

yasalar:

15-18 yaş erkeğin gene aynı yaşlarda bir kızla birlikte olması 2.5 yıl hapis kıza ceza yok

18 yaş üstü erkeğin dokunması cinsel istismara girer: 8-15 yıl

rızası dahilinde bile olsa birlikte olması nitelikli cinsel istismara girer : en az 15 yıl

adam öldürseniz kurtulma şansınız daha yüksek.

öyle bir şey yapmasanız dahi kızlar bu yasaları biliyorlar ve iftira atıp çok basit hayatınızı yakabilirler, ayrıca memur olamazsınız, memursanız atılırsınız ve bir daha kamuda asla çalışamazsınız , özelde de işe giremezsiniz, hiç bir çocuğun velayetini alamazsınız... evlenemezsiniz, kız vermezler, sapık ve sübyancı diye damgalanırsınız.

kısacası hayatınızı bitirmek istemiyorsanız uzak durmalısınız.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sanırım sitenin ihtiyacı olan bir görüştü :) teşekkür ettim okusunlarda bir ders alsınlar. :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi hoş da sence bu dediğin yasalar uygulanıyor mu ülkede ondan haber et sen.
    Edit; bu yaştaki "çocuklarla" ilişkiyi doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
    • google'a yaz cinsel istismar davalarının kaçı cezayla sonuçlanmış. ayrıca kaçında gerçekten ceza alan suçludur. nedense hep ceza çıkmayınca haber oluyor. hep bunlar algı operasyonu

Kızlar Ne Diyor 4

• Afedersin?
    Ben zaten evlilik öncesi cinsel ilişkiye karşıyım da ufak bir soru olarak eklemek istiyorum şuraya

Madem bu kadar cezası var, peki o halde kafinlara tecavüz eden erkekler, çocuk tecavüzcüleri, kendi öz kızına, kardeşine tecavüz eden insanlar neden HEPSİ ceza almıyor yazmışsın ki kendi rızasıyla nile olsa erkek ceza alır ama tecavüz diyorum?

1|0
    0|0
    • Bir çoğu iftira oluyor arkasında başka şeyler oluyor oranı verir belki soran 😀

• @Malzheimer gerçekten anlayamıyorum sanki dünyadaki tüm kızlarla sevismis gibi konuşuyorsunuz bunu yapan sadece sen değilsin herkes diyorki bakire kız kalmadı bakire kiz kalmadı bakire olmayanları sayısı arttı evet hemde epey arttı bunu her yerden gorebiliyoruz en basiti KS'de sorulan sorulardan. Ama bu demek değildir ki dünya üzerinde hayatında hiç birliktelik yaşamamış kız yoktur hepsi birşeyler yaşamışlar temiz kız bulmak imkansızdır diye öyle birşey yok yani gerçekten yok.

• Yanlış anladın yani herkes senin dediğin gibi edep ahlak çerçevesinde olmuyor. Gerçekliği söyledim yoksa herkese niye iftira edeyim 😀 illaki düzgün insanlar var belki diğerlerinden de fazla

• İnternet ortamının tesiri daha çok. Aile bireyleri ne kadar müdahele edebilir bilemem ama bilinçsizlik yüzünden biraz da bu durum var.

0|0
    0|0
  • 13 yas mi? Oglum çocuklar resmen o zaman

0|0
    0|0
    • bana mı anlatıyorsun. 13 yaşında milli oldum ben tahmin et kız kaç yaşındaydı

• Herkes biribirine yürüyor mübarek bilen yoktu ki erkeklere gelsin! !!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel paylaşım millet ibret alsın

0|0
    0|0
  • erkeklerde cok tehdit edip iliskiye girenler oluyor haberlerde hep oluyor ama kizlardan uzak durun

0|0
    0|0
Yükleniyor...