C. baskani acikladi suriyelilere vatandaslik hakki !! Kisa sekilde yorumlariniz nelerdir?

Oncelikle sunu belirteyim herkes sadece bu konu hakkinda yorum yapsin.

Benim fikrime gore biz suriyelileri buraya insani yardim yapmak amaciyla ulkemize aldik ve sayilari kayitli olanlar

3 milyonu gecti bu insani yardim birden neden vatandaslik hakki vermeye dondu anlamiyorum. Madem boyle bisey yapilacak halka sorun bakalim isteniliyormu istenilmiyormu.

• evet verilsin
    27% (3)8% (1)17% (4)Oy Ver
  • hayir verilmesin ne alakasi var birden bire
    45% (5)25% (3)35% (8)Oy Ver
  • kafaniza gore is yapmayin halk oylamasi yapilsin
    28% (3)67% (8)48% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Turkiyede yasamak istiyene verilebir sorun olmamali. Biz avrupadakilerde hollanda vatandasi olduk hem turk ciftiz hollanda bizede vermiyeydi calistiniz tamam artik turk vatandasi kalin diye zorlama yok burda. Istiyen flemen oldu istemiyen turk tek tarafli kaldi. Bunda buyutulecek ne var anlamadim

0|0
    0|0
    • Zamaninda almanyada hollanda da Turk iscilerden yararlanmak icin onlari ulkelerine aldilar ve uzun yillar calistiktan sonra vatandaslik hakki verildi.

Suriyelilerse kendi ulkelerinde yaratmis olduklari ic savastan kactilar ve ulkemize rahatca giris yaptilar ve biz onlara zaten 2 senedir bakiyoruz hollanda almanya meselesiyle onlari karistirma orda bizim Turkler hakkini aldi bu suriyeliler icin gecerli değil ayni sey degil benzetmehe calisma

• Cok dukkani olan calissan suruyeli var ulke ekonomisine katkisi olan calismiyan turkten iyidir baktiysa turkiye insanlik gorevini yerine getirdi fesatlik yapma

Erkekler Ne Diyor 1

• c dedim ama onlar biz yaptık oldu der bunu bize sormazlar bile dediyse yaparlar Alllah sonumuzu hayır etsin

0|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum ama bu bizim aptalligimiz.

Bizi yoneten hukumete biz tahammul ediyorsak bizde onlarin isledige her suca ortak olmus oluyoruz. Yazik bize hepimiz bittik ruhumuzu caldirlar ve biz hicbirsey yapamadik

• ya kardeşim konut kredisi tasıt kredisi vs almak cok zordu daha önce. bunları kolaylaştırdılar herkes borclu herkes kendi derdinde. onlarda istedikleri gibi at koşturuyor hersey planlı oynanan oyundu.

Yükleniyor...