Sevgiliniz olmaması kötü birşeymi soru başlığı sıkmadımı?

canım arkadaşlarım azcık güvenin kendinize yaa sevgiliniz olmadıysa olmadı olanlar ne kazandıki kasmayın siz herhalinizle sevilirsiniiz böyle olmayın değilmi ==?

0|0
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam en güzel duygu aşk her canlının tatması gereken bir his iki tarafta karşı tarafa ya fazla değer verecek usandıracak ya da hiç ilgi göstermeyecek sonuç ayrılık acıları o ruh eşi olayı gerçek midir? Bilemem tecrübe edinemediğim bir husus bu yüzden yapmaktan mutlu olduğunuz, zevk aldığınız şeylere yönelin ben öyle deniyorum en iyisi olmaya çalışılmalı her şeyden önce kendini düşünmeli hiç birimizin hayatı başka birisinden önemli değil tadını çıkarmalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay bildiğin dert gibi birsey bence valla 4 yıldır öyle uzun ilişkilerim olmadı ama olan arkadaşlarım da var. Onları görünce sonum öyle olacaksa olmasın diyorum. Ama her insan ileri olacak bir sevgilisi olmasını ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bir şey olduğunda sığınabileceğin onunla hiç bir şey gizlemeden her şeyi konuşabileceğin seni her zaman her halinle kabul eden korktuğunda yanı başında olan senin en yakın arkadaşın olan hiç yalnız bırakmayan biriyle beraber olmak... sevgilisi olanlar bence çok şey kazanmış

1|0
    0|0
  • Sıktı

1|0
    0|0
  • Sevgilisi olmamış insanlar çok şanslı en azından erkenden uyuyabiliyor geceleri

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
  • Yok diil

1|0
    0|0
  • Kötü tabi
    Gerçi 4-5 hatunla da uğraşmak ayrı bir meziyet

1|0
    0|0
  • kotu birsey degil olsa iyi olurdu para gibi dost gibi.

1|0
    0|0
  • Zaten kimse kimseyi severek sevgili olmuyor ki hep bir yalan dolan ne diye bu kadar isterler ki bu sevgi yalanını

1|0
    0|0
  • Aynen ha ne sevgiliymiş be

1|0
    0|0
  • Kısmet ya

1|0
    0|0
  • Yok değil

1|0
    0|0
  • Saçma sorular zincirinden biri. Kötü bir şey olsa bulurduk yani.

1|0
    0|0
  • Hayır değil...

1|0
    0|0
  • Sevgili kadar kasıntı bisey yok. Sevgilim yok kafam rahat be.

1|0
    0|0
  • olmayan insan böyle diyemiyor iste ben diyemiyorum mesela

1|0
    0|0
  • aslında iyi birşey kafan rahat beden rahat :) doğru diyosun. hepsi boşa kürek çekiyor.

1|0
    0|0
  • İyi bir şey.

1|0
    0|0
  • hiç yani :D

1|0
    0|0
  • Bilmem 😏

1|0
    0|0
  • öyle

1|0
    0|0
  • Haklısın kasmamak gerek herşeyi oluruna bırakmak lazım değil mi?

1|0
    0|0
  • 👏👏

1|0
    0|0
  • Nasıl olcak

1|0
    0|0
  • İyi böyle.

0|0
    0|0
  • 23 yildir elizabet 😂😂😂 Yine de mutluyum

0|0
    0|0
  • İnşallah

0|0
    0|0
  • onun dısında bir sürü baslık var onlara da bu tip soru yazmalısın
    bir erkek ile baslayan cümleler sıkmadı mı?
    ayrıca kimin boşta oldugunu anlıyoruz buradan. Ve genelde pembe saclı gizliler boşta

1|0
    0|0
  • he yav 13 yaşındaki genco ve kezbanların ütopyası bu

1|0
    0|0
  • Daha iyi ya olmaması kafa dinlemece sessizliğin verdiği huzur tabi fazla yalnız kalmakta iyi değil

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...